• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Pide ve Lahmacun

Adres :

Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 99/a (askerlik Şubesi Karşısı ) Çorum » Sungurlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Yayangil

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 310 73 66

Güven Pide ve Lahmacun, birmilyonnokta.com üyesi olarak Çorum restaurant sektöründe hizmet veriyor. Bildiğiniz üzere restaurant sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak oldukça zordur. Bizler vermiş olduğumuz hizmet sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve koruyoruz. Bu sayede hizmet verdiğimiz sektörde güvenle tercih ediliyoruz.

Sungurlu üzerinde bulunan işletmemiz geniş, ferah, sakin bir ortama sahiptir. Restoranımızı ailenizle veya arkadaşlarınızla güvenle tercih edebilirsiniz. Restoranımızda lezzetli, kaliteli, sağlığa uygun malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız malzemeler aynı zamanda taze olduğu için lezzetini koruyor. Yılların el lezzetine sahip ustalarımız sayesinde her gün özenle hazırlanan lezzetler servis ediliyor. Bizler pide çeşitleri ve lahmacun üzerine hizmet veriyoruz. Çeşitli salata ve mezeler de özenle hazırlanıyor. Farklı birçok pide çeşidi özenle hazırlandığı gibi özenle pişiriliyor. Sıcak servis yapılan bu lezzetler istek üzerine adrese gönderiliyor. Ev, okul, işyeri gibi bulunduğunuz adrese yemek siparişi verebiliyorsunuz.

Bizler çalışma saatleri boyunca paket servis hizmeti veriyoruz. Aldığımız siparişler kısa sürede hazırlanıyor ve adrese teslim ediliyor. Pide ve lahmacunlar adet üzerinden ücretlendiriliyor. İşletmemizde hazırlanan tüm ürünler doğru ve uygun fiyatlı olmasıyla tercih ediliyor. Lezzetli, bütçe dostu yemekler için sizler de işletmemizi tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Lezzetli, sağlıklı ve doyurucu yemekler için sizler de işletmemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR