• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güvenç Nakliyat

Adres :

Esenyurt/ Köy İçi / İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdoğan Güvenç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mutlugüvenc38@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 271 58 38

Whatsapp 2:

0 (533) 217 71 60

Whatsapp 3:

0 (533) 322 57 38

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardan beri hizmet sunuyoruz. Sektöre adım attığımız ilk günden bu yana kaliteyi ve başarıyı amaç edinerek çalışmalarımıza yön veriyoruz. Kaliteli hizmetlerimizden hiçbir zaman için ödün vermiyoruz, kalitemizi başarımız ile kanıtlıyoruz. Nakliyat sektörü oldukça geniş bir sektördür, firmamız bu geniş sektörün öncüsü olmak için gece gündüz hizmet sunuyor. Öncü firma olmamızı etkileyen şartları taşıdığımıza inanarak gün ve gün gelişme kat ediyoruz. İstanbul'un her bölgesine taşımacılık yapıyoruz.

Ev taşımak son derece stresli, yorucu ve zor bir süreçtir, izin verin firmamız sizi bu zorluklardan kurtararak rahat bir taşınmaya imza atsın. Firmamız sayesinde taşınma stresini geride bırakıp hızlı bir evre yaşayın, böylece zamanınızı boşa harcamadan ihtiyacınızı karşılayın. Hizmetlerimizi de taşımacılık sektöründe gerçekleşen yenilikler yer alıyor. Yenilikçi bakış açımız firmamızın markalaşmasına katkı sağlıyor. Teknolojiden de büyük oranda istifade eden firmamız farkını an ve an yansıtıyor. Teknoloji ile daha kısa sürede daha zor çalışmalar vaat ediyoruz.

Müşterilerimizin taleplerini ön planda tutarak memnuniyet ve beğeni kazanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi firmamız için her şeyden daha önemlidir. Firmanızın çatısı altında yer alan ve hizmet sunan ekibimiz sektörün en profesyonel isimlerinden bir araya gelmektedir. Profesyonel hizmetlerimiz ile taşınma işini kolay hale getirerek fark yaratıyoruz. Hizmetlerimizi hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruların cevabına ulaşmak için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak için firmamızı arayarak iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli, güvenilir ve kusursuz taşımacılık hizmeti ile her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR