• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İstanbul'da Evden Eve Nakliyat Firmaları - Evden Eve Nakliyat firmaları İstanbul | Birmilyonnokta

İstanbul'da Evden Eve Nakliyat ile ilgili firmalarının listesi. İstanbul'da Evden Eve Nakliyat Şirketleri

İstanbul 'da Evden Eve Nakliyat Firmaları

Esenler Dörtyol Hamal 05332494866

Evden Eve Nakliyat


5 Levent Hamal Ara Fiyat Al 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Sirkeci Hamal Ara Fiyat Al 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Karaköy Hamal Ara Fiyat Al 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Nişantaşı Hamal Ara Fiyat Al 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Gayrettepe Hamal Ara Fiyat Al 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Ortaköy Hamal Ara 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Mecidiyeköy Şişli Hamal Ara 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Çağlayan Hamal Ara 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Maslak Hamal Ara 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Etiler Hamal Mi05332494866

Evden Eve Nakliyat


Beşiktaş Hamal Fiyat 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Bahçelievler Hamal 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Kavacık Doblo Nakliye Nakliyeci 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Okmeydanı Doblo Nakliye Nakliyat 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Okmeydanı Doblo Nakliye Nakliyeci 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Kağıthane Hamal Hamal 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Beşiktaş Hamal Hamal 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Kocasinan Doblo Nakliye Nakliyeci 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Siyavuşpaşa Doblo Nakliye Nakliyeci 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Avcılar Denizköşkler Doblo Nakliye 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Avcılar Doblo Nakliye Nakliyeci 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Yeşilköy Doblo Nakliye Nakliyeci 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Ataköy Doblo Nakliye Nakliyeci 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Terazidere Doblo Nakliye Nakliyeci 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Merter Doblo Nakliye 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Fatih Topkapı Doblo Nakliye Nakliyeci 05332494866

Evden Eve Nakliyat


Rahmi Doblo Nakliye Nakliyeci 05332494866

Evden Eve NakliyatEliniz Değmeden Eviniz Taşınsın

Ev taşıma işlemleri birçok kişi tarafından çok yorucu ve uzun bir süreç olarak görülmektedir. Bu nedenle ev taşıma işlemlerinde nakliyat firmalarından faydalanılarak daha hızlı ve kolay işlemler gerçekleştirilmesi çoğu zaman tercih edilen bir yöntemdir. Bunun yöntemin gerçekleştirilmesinde Türkiye genelinde birçok firma tarafından evden eve nakliyat işlemleri uygulanır. Bu sayede ev taşıma işlemleri yapılırken ev sahipleri tarafından hiçbir şeye dokunulması gerekmeden tüm ev eşyaları firma tarafından toplanarak aynı şekilde sağlam ve sorunsuz olarak yeni adrese taşınır.

Nakliyat firmaları gerçekleştirdikleri ev taşıma işlemi sonrasında taşımış oldukları tüm eşyaları eski evde bulunduğu şekilde tekrardan yeni evdeki yerlerine kurarak ve eşyaları yerleştirerek sorunsuz bir taşınma işlemi sağlarlar. Bu nedenle evdeneve nakliyat işlemleri ev sahipleri için çok büyük bir kolaylık ve rahatlık oluşturmaktadır. Firmalar tarafından taşıma işlemleri gerçekleştirilmesi sonrasında mobilyalar uzmanlar tarafından tekrar yerine aynı şekilde kurulur ve kullanılır hale getirilir. Dolaplar, mutfak dolapları,kilerler ve diğer noktalardan toplanan eşyalar sağlam bir şekilde ambalajlanıp paketlendikten sonra evdeneve taşınır ve taşındıkları yerde tekrar yeni yerlerine yerleştirilirler.

Bu işlemlerin sağlamış olduğu avantajlar dahilinde ev sahipleri sadece kendilerine ait özel eşyaları alarak evden ayrıldıktan sonra nakliyat firmaları eve gelerek ambalajlı, paketli ve sigortalı bir şekilde tüm eşyaları toplayarak evden eve taşımalarını gerçekleştirir. Bu nakliyat işlemleri sırasında evde bulunan eşyaların herhangi bir hasar almaması, çizilmemesi ve kaybolmaması gibi bir avantajın da sunulması sayesinde ev sahipleri büyük bir rahatlığa sahip olmaktadır.

Talep edilen durumlarda bazı firmalar tarafından evden eve taşıma işlemlerinde daha öncesinde evin temizliğinin yaptırılması, taşınan beyaz eşyaların montajlarının gerçekleştirilmesi, tüm mobilyaların tekrar montajların yapılması ve yeni evin oturulabilecek hazır bir ev haline getirilmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede ev sahipleri sadece üzerlerine düşen ücreti ödeyerek yeni evlerine taşınma ve düzenli bir eve kavuşma imkanına sahip olurlar. Bu hizmetler günümüzde birçok nakliyat şirketi tarafından müşteriler için sağlamakla birlikte sıklıkla tercih edilen bir hizmet yöntemi olmaktadır.

Güvenli Ve Sorunsuz Asansörlü Nakliyat Firmaları

Ev taşıma işlemlerinde birçok müşterinin en çok dikkat ettiği noktalardan biri de eşyaların sorunsuz bir şekilde ve tam olarak nakliyesinin yapılması olmaktadır. Günümüzde inşaat sektörünün aşırı derecede gelişim göstermesi ve inşa edilen çok yüksek yapılar nedeniyle kimi zaman ev taşıma işlemlerinde farklı yöntemlerin kullanılması da gerekebilmektedir. Hem bu inşaat şartları dolayısıyla hem de müşteriler tarafından talep edilen sorunsuz nakliyat amacıyla birçok asansörlü nakliyat firmaları sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Bu firmalar tarafından tüm ev eşyaları ambalajlı ve paketli olarak sorunsuz bir şekilde toparlanarak yeni eve asansörlü sistemlerle taşınmaktadır.

Çoğu zaman taşınılan yeni binada komşular tarafından ev taşıma işlemleri yapılırken bina asansörünün kullanılması nedeniyle tepki gösterilmektedir. Bu noktada ev eşyalarının taşınmasında bina asansörünün kullanılması arızalara neden olabildiğinden dolayı daha pratik bir şekilde taşıma işleminin yapılabilmesi için asansörlü nakliyat yöntemi kullanılabilir. Bu yöntem sayesinde bulundukları bölge uygun olan binalarda yüksek katlardaki dairelere firmaların asansörlü araçları sayesinde kaldıraç sistemi kurularak eşyaların bu asansörle çok kolay bir şekilde yukarı taşınması sağlanabilmektedir. Bu yöntem aynı zamanda eski sistemlerde olan insan gücüne dayalı taşıma işlemlerine göre çok daha hızlı ve güvenli bir işlem sağlamaktadır. Ayrıca bu sistem sayesinde eşyalar daha fazla miktarda bir seferde taşınabildiği için kolaylık oluşturulması ve kısa sürede taşınma işleminin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Nakliyat firmaları tarafından taşımacılık hizmeti verilirken eşyaların sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaştırılması amacıyla çok farklı paketleme ve ambalajlama teknikleri kullanılmaktadır. Eşyaların taşınmasında; türlerine ve boyutlarına bağlı olarak kullanılan ambalaj malzemelerinde de değişiklik görülür. Mobilyalar gibi çizilme tehlikelerine karşı dayanıksız olan eşyaların zarar görmemesi amacıyla naylon kaplama işlemi uygulanarak taşıma yapılır. Evlerde bulunan mutfak eşyaları gibi küçük eşyaların taşıma işlemlerinde ise asansörlü nakliyat firmaları tarafından güvenli bir şekilde kolileme ve paketleme işlemleri yapılarak eşyaların taşınması sağlanır. Elektronik eşyaların ve cam eşyaların da güvenli bir şekilde ambalajlanması sonrasında yapılan taşıma işlemleri ile evde bulunan tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde nakil edilebilmektedir.

Uygun Fiyatlarla Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Günümüzde ev taşıma işlemleri yapılırken en çok tercih edilen yöntemler arasında asansörlü taşıma yöntemi bulunmaktadır. Bu hizmeti veren firmalar tarafından eski klasik yöntemle hizmet veren firmalara göre daha yüksek ücretler talep edilebilir. Fakat bu firmalar eski yöntemle hizmet veren firmalara göre çok daha güvenli ve sorunsuz işlemler gerçekleştirdikleri için ev sahipleri için de avantaj oluştururlar. Bu avantajlar düşünüldüğünde asansörlü taşımacılık yapan firmalar tarafından verilen hizmetler için ödenen ücretler çok yüksek miktarlarda ve bütçeye yük olmayacaktır.

Taşıma işlemlerinde klasik yöntemin seçilmesi sonrasında ev sahipleri tarafından tüm mobilyaların tekrar kurulması, küçük ve büyük ev eşyalarının hepsinin tekrar yerine yerleştirilmesi, evin temizlik işlemlerinin yapılması ve tüm beyaz eşyaların montajların gerçekleştirilmesi gibi birçok işlem yapılması gerekir. Fakat klasik yöntem yerine evden eve asansörlü taşımacılık yöntemi seçildiği takdirde firmalar tarafından tüm bu işlemler gerçekleştirilebildiği için ev sahipleri çok daha rahat ve avantajlı olmaktadır.Bu sayede çok daha kısa sürede ve rahat bir şekilde yeni evlerine taşınmaları ve gündelik hayatlarına devam etmeleri mümkün olur.

Tüm bu avantajlar düşünüldüğünde klasik yöntemle taşıma işlemleri yapan firmalar ile yeni sistemlerde asansörlü taşımacılık yapan firmalar arasındaki ücret farkı çok yüksek noktalarda olmamaktadır. Klasik yöntemle taşıma yapılırken eşyaların çizilmesi, kırılması, kaybolması ve taşınma işlemlerinin çok uzun süre alması gibi sıkıcı ve istenmeyen durumlar oluşabilmektedir. Asansörlü sistemde çalışan firmalar tarafından bu gibi risklere mahal verilmemesi ve daha güvenli bir şekilde taşıma işlemleri yapılması daha çok tercih edilmektedir.

Günümüzde internet üzerinden ulaşılabilen asansörlü nakliyat hizmeti veren şirketler rezervasyon yöntemi ile çalışabilirken ödeme yöntemlerinde de peşin veya kredi kartı ile ödeme imkanları ve taksit imkanları da sunmaktadırlar. En uygun fiyatlarla taşıma hizmeti veren firmalar tarafından hem sigortalı hem ambalajlı hem de asansörlü bir şekilde hizmet verilmesi büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Ayrıca ek olarak verilen temizlik, montaj ve yerleştirme gibi hizmetlerde bu firmaların daha avantajlı olmasını sağlamaktadır.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2024-01-05

Ev Taşınırken Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Ev taşımak, hem heyecan verici hem de stresli bir deneyim olabilmektedir.

2023-03-11

Evden Eve Nakliyat ve Şehirlerarası Taşımacılık

Hayatın Her Alanı İçin Nakliye Çözümleri Nakliye dediğimizde

2023-12-12

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Güven

Evden eve nakliyat hizmetleri insanlar tarafından devamlı olarak talep gören

2024-01-16

Yeni Eve Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni eve taşınma konusu insanlar için çok önemli bir konumda yer

2023-12-21

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Eşya Depolama Çözümleri

Ev taşımak, bir yerden başka bir semte, hatta başka bir şehre taşınmak

2023-03-20

Evden Ve Nakliyat ve Taşımacılık

Evden Eve Nakliyatın Ortaya Çıkışı Özellikle günümüzde

2023-02-24

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Nedir? İnsanlar pek çok nedenden dolayı kaldığı yeri