• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güzeller Vadi Restaurant

Adres :

İnönü Mahallesi Güzeller Osb Ziya Gökalp Caddesi No: 1 Gebze Kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tülay Işık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@guzellervadi.com

Whatsapp 1:

0 (541) 551 27 47

Hazır gıda sektörü ülkemizde ekonomik anlamda en çok hacme sahip olan sektörlerden bir tanesidir. Hazır gıda sektörünün ülkemizde yaygın olmasının en büyük sağlayıcılarından bir tanesi de şüphesiz sahip olduğumuz geniş ve çeşitli mutfak kültürü olarak karşımıza çıkmaktadır. Hazır gıda sektöründe hizmet veren restoranların çoğu kendine ait yörelerin lezzetleri ile ön plana çıkmakta ve müşterilerini birbirinden çeşitli lezzetler ile karşılamaktadır.

Hazır gıda sektöründe sağlanması gereken ve asla taviz verilemeyecek önemli hususlar vardır. Bu hususların başında şüphesiz yemeklerin lezzet ve sunumu gelir. Lezzetli yemekler ve güzel sunumlar hazır gıda sektöründe hizmet veren restoranların olmazsa olmazları konumundadır. Bunun yanı sıra hazır gıda sektöründe hizmet sunacak olan restoranın konumunun da iyi olması gerekir. Güzel bir çevreye konumlanmış restoranlar daha başarılı olacaktır.

Kocaeli restaurant sektöründe hizmet sunmakta olan kurumumuz restoranların ihtiyaç duyduğu her türlü özelliğe eksiksiz bir şekilde sahiptir. Bu sayede müşterilerine en kaliteli ve uygun hizmetleri sunabilen restoranımızda profesyonel aşçılar ile birlikte çalışılmaktadır. İşlerini sonuna kadar seven aşçılarımız gerçekleştirmekte olduğu birbirinden güzel sunumlar sayesinde müşterilerimize en lezzetli yemekleri yeme imkanının yanı sıra göz alıcı sunumları da buluşturmaktadır. Yemeklerimizin lezzeti ve sunumunun yanı sıra sahip olduğumuz konum sayesinde de müşterilerimizin ilgi odağı olmayı başarabilmekteyiz. Yeşil bir alan içerisinde müşterilerimize doğada yemek yeme hissiyatını etkili bir şekilde uyandırabilmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR