• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Guzu Cafe

Adres :

Diriliş Mah. Plevne Cad. No: 310 Dükkan No: 43/a ( Bim Market Yanı ) Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neziha Taylan

E-Posta Adresi :

emretyln2324@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 614 06 73

Whatsapp 2:

0 (505) 009 62 26

Guzu Cafe birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara fast food firmaları arasında yer alan firmamız özellikle genç kesime hitap eden tatlarımızla çok beğenilmektedir. Restaurantımızda siz değerli müşterilerimiz için; İzmir sandviç, kahvaltı çeşitleri, dürüm ya da ekmek arası döner, pizza çeşitlerimiz, menemen, patates kızartması, gözleme çeşitleri, karışık tostlar ve çiğ köfte lezzetlerini sunmaktayız.

Firmamızda en önemli kriterlerimizden biri temizliktir. Firma olarak temizlik konusunda taviz verilmemektedir. Firma çalışanlarımız özel önlükler ve bonelerle çalışmaktadır. Restaurantımız sık sık temizlenmekte, dezenfekte edilmektedir. Müşteri memnuniyeti asıl hedeflerimiz arasındadır. İkinci hedefimiz ise kaliteli hizmettir. Firmamızdaki aşçılar uzun zamandır çalışıp deneyim kazanmış, sektöre emek vermiş ve işlerinde profesyonel kişilerdir. Dilerseniz arkadaşlarınızla kahve içmeye gelebilir, isterseniz kahvaltı yapabilir ya da yemek yiyebilirsiniz. Son derece doyurucu ve lezzetli menülerimiz genç müşterilerimiz tarafından oldukça ilgi görmektedir.

Firmamız uzun zamandır sektörde çalışmalarına devam etmekte, başarılı hizmetleriyle tercih edilen bir firmadır. İlk faaliyetlerine başladığı günden bugüne kadar her zaman daha iyiyi yapma amacıyla hareket etmiştir. Kısa zamanda sektörde öncü vasıflı bir firma olmuştur. Müşterilerimize her zaman en uygun fiyattan hizmet vermeye çalışan firmamız bu konuda başarısını kanıtlamıştır. Alo paket servisimiz de çalışmalarına devam etmektedir. Dilediğinizde bizleri irtibat numaralarımızdan arayarak sipariş verebilirsiniz; siparişleriniz en kısa zamanda ekip arkadaşlarımız tarafından paketlemesi bozulmadan, ilk sıcaklığını koruyarak sizlere teslim edilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR