• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hala Yeğen Gözleme Ve Mantı Salonu

Adres :

Armağan Evler Mahallesi Sırt Sokak .no: 81-b Ümraniye/istanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tülay Dadak - Saliha Aksoy

E-Posta Adresi :

tulaydadak2734@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 769 45 59

Whatsapp 2:

0 (551) 033 69 66

Whatsapp 3:

0 (545) 769 45 59

İstanbul ev yemeği sektöründe hizmet veren firmamız bu alanda en kaliteli ve en lezzetli yemekleri ve hizmeti sizlere sunmaktadır. Özel günleriniz için en kısa sürede sipariş hazırlayan firmalardan biri olarak, istediğiniz siparişleri zamanında yetiştiriyor ve lezzetleri ile de sizleri büyülemeyi başarıyoruz. İşimizde sahip olduğumuz başarı sayesinde kısa süre içerisinde ev yemeği siparişinde en çok tercih edilen İstanbul firmalarından biri olmuş bulunuyoruz.

İstanbul içerisinde gözleme yapan yerler olarak, gözlemenin en lezzetli halini sizlere sunuyoruz. Aşçılarımız alanlarında yılların deneyimine sahip oldukları için özenle seçilmiş malzemelerden harika lezzetler ortaya koyarlar. İçli köfte nerede yenir diye soruyorsanız eğer yine ilk durak bizler olmaktayız. Ev yemekleri konusunda üstün başarımız hem lezzetlerimizden hem de işimize duyduğumuz saygıdan gelmektedir. Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini gözeten firmalardan biri olarak sizlerin memnun kalması için hizmetlerimizi her geçen gün çeşitlendiriyoruz.

Ev yemekleri alanında yapmış olduğumuz yemekler arasında yaprak sarma, zeytinyağlı sarma, içli köfte, ev yemekleri, toplu ev yemekleri, özel günleriniz için yemekler, börek siparişleri, mantı siparişleri veya kahvaltı salonu olarak sizlere lezzetlerimizi ve hizmetlerimizi sunuyoruz.

Başka yerde bu kadar lezzetli halini bulamayacağınız, Antep yuvalama, bayramlık baklava gibi tatlı siparişlerimiz de mevcuttur. Bizlerden sipariş vererek gününüzü veya zamanınızı kurtarmanın ve kendinize veya sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanın keyfini çıkartabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR