• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Halil Öztürk Döner Ordu

Adres :

Şarkiye Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 5 Merkez/ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Kandemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@halilozturkdoner.com

Türk mutfak lezzetleri olarak çok çeşitli ve farklı lezzetleri bir arada barındıran bir kültüre sahibiz. Bu lezzetlerimizden biriside döner lezzetidir. Döner geçmişten günümüze kadar her dönemde halkımız tarafından beğenilerek tüketilmiş olan bir besindir. Halil Öztürk Döner Ordu olarak bizlerde sizlerin bu lezzete kaliteli ve uygun fiyatlı bir kurumdan kavuşması için hizmet veren bir kurumuz.

Halil Öztürk Döner Ordu ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Ordu restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere ekmek arası et döner, İskender, dürüm gibi farklı sunumlarımız ile hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerimizin üretiminde en kaliteli, doğal, taze ve lezzetli ürünleri kullanmaktayız. Etlerimizi belirli bir üreticiden temin etmekte ve kaliteden ödün vermemekteyiz. Üreticimizi belirli aralıklarla kontrol ederek kaliteliyi yüksek tutmaktayız. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

Eğer sizlerde döner, dürüm gibi lezzetler tüketmek istiyor ve kaliteli, güvenilir hizmet sağlayan bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Halil Öztürk Döner Ordu ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR