• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hanedan Sofrası Kebap Kahvaltı & Pide

Adres :

Vadi Şehir Mahallesi Nilüfer Caddesi No: 93/b Odunpazarı Eskişehir Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Çelik

E-Posta Adresi :

slymn_-_clk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 973 90 66

Eskişehir restaurant sektöründe yer alan firmamız yeme içme ve eğlence alanında en lezzetli ve en konforlu ortamı sizlere sunmaktadır. odunpazarı içerisinde toplu yemek organizasyonu yapabileceğiniz mekânlardan biri olarak, sevdikleriniz ile birlikte modern bir ortamda lezzetli yemek yeme hizmetini sizlere yaşatıyoruz. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem ile birlikte alanımızda bir numara olarak Eskişehir içerisinde kaliteli adres olmuş bulunuyoruz.

odunpazarı içerisinde toplu kahvaltı organizasyonu yapan restoranımız doğal, serpme ve diğer kahvaltı çeşitlerimiz ile lezzeti ve güzel kahvaltıyı sizlere yaşatmaktadır. Özel günlerinizi de unutmayan restoranımız iftar yemeği organizasyonları ile de hizmetini en üst düzeyde göstermektedir.

Eskişehir odunpazarı aile restorandı olarak aileniz ile birlikte mutlu ve nezih bir ortamda olmaktan sevinç duyacaksınız. Eskişehir’de kebap nerede yenir sorusunu soruyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Menümüz içerisinde yer alan kahvaltı çeşitleri, pide ve kebap çeşitleri, iftar yemeği menüleri, pide çeşitleri, toplu kahvaltı organizasyonları için zengin çeşitli kahvaltı menüleri sizlere sunulmaktadır.

Eskişehir genel olarak öğrenci şehri olduğu için bizler fiyat politikamızda öğrencilerimizi de düşündük ve en uygun fiyatlar dâhilinde menülerimizi oluşturduk. Kaliteli yemeğin ve uygun fiyatlılığın adresi olarak en çok tercih edilen firma olmaktan mutluluk duymaktayız. Sizler de bizlerden hizmet almak isterseniz, organizasyon talebinde bulunmak isterseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve kaliteli yemeği en uygun fiyata tatmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR