• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hanımeller Börekçi

Adres :

Giresun Kirazil Eren Mah. Cami Arkası Sok. Bina No. 8 Giresun » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Servi Şenel

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 254 84 79

Hanımeller Börekçilik, siz börek ve tatlı severlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor. Enfes sıcak simidi ve özel Ev yapımı börek ile Giresun Merkez'de hizmetlerine devam eden firmamız, bünyesinde bulunan genç ve dinamik mutfak kadrosuyla kalitesine kalite katmaya devam etmektedir. Börek ve sütlü tatlı sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız; enfes lezzet, uygun fiyat ve yüksek kaliteyi harmanlayarak kalite standartları çerçevesinde sizlere en güzel ve en doğru hizmeti vermeye devam ediyor.

Alanında uzman tatlı ve börek ustaları ile özel giresun merkez börek salonu,giresun merkez en yakın börekçi,giresun merkez kilo ile börek satışı,giresun merkez ev yapımı erişte satışı,giresun merkez sütlü tatlı satışı,giresun merkez baklava satışı,giresun merkez kilo ile baklava satışı,giresun merkez bayram baklavası siparişi,giresun merkez ev yapımı börek siparişi,giresun merkez ev yapımı börek çeşitleri, siz lezzet avcılarına sunan işletmemiz, hamur işi severlerin de uğrak mekanı olarak dikkat çekiyor. Ayrıca firmamız, seçkin ve yetkin satış elemanı kadrosuyla da hizmet vermektedir. Zengin hizmet yelpazemiz ve çeşitli ürün seçeneklerimizle alanımızda lider ve önder bir firma olmanın haklı gururunu ve heyecanını yaşamaya devam ediyoruz.

Çeşitli organizasyonlarınız için toplu börek ve tatlı siparişleriniz ve ev ve işyerlerine özel siparişleriniz alınmaktadır.Hanımeller Börekçilik,, kaliteden ödün vermeden zengin içerik ve cazip fiyatları sizlerin ayağınıza kadar getiriyor.Hanımeller Börekçilik,olarak,Giresun Börek, Sütlü Tatlı ve Unlu Mamüllerşubemizle siz kıymetli ve saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR