• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Hanımeller Börekçi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Servi Şenel

reklam logosu
  • firma instagram

Firmamız; Giresun yeme içme ve eğlence sektöründe hizmet vermek amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre girdiğimiz günden bu güne kadar titizlik, temizlik ve özveri ile çalışmalarımızı sürdürdük. Dillere pelesenk olmuş enfes böreklerimizin yanı sıra ev yapımı baklava, erişte ve sütlü tatlılarımızı siz değerli müşterilerimize sunmanın hazzını doyasıya yaşıyoruz. B-yufkasını kendimizin açtığı böreklerimiz, baklavalarımız ve tüm diğer tatlı tuzlu mamullerimiz lezzetini hamurunun yoğurulmasından mayalanmasına kadar geleneksel usullerle yapılışındaki ustalığından almaktadır. Hamur işlerindeki fark yaratan el açımı ustalığımız ile faaliyet alanımızda tanınarak cazibe merkezlerinden biri haline geldik. Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler ile işimize daha sıkı sarılmakta ve kaliteli hizmet anlayışımızın haklı gururunu yaşamaktayız.

Firma olarak mamullerimizi günlük, taze, sağlıklı koşullarda ve hijyenik bir ortamda üretmekte ve sunmaktayız. Müşterilerimizin istek ve arzusuna göre kilo ile sipariş de almaktayız. Böreklerimiz başta olmak üzere tüm mamullerimiz geleneksel Türk damak lezzetine uygun, içi bol malzemeden üretilerek tüketicilerimize sunulmaktadır. Günün her saatinde bize ulaşabilir ve sayfamızda verilen iletişim adreslerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Firma olarak hedefimiz hamuruna sevgimizi katarak yoğurduğumuz mamullerimizi daha geniş kitlelere ulaştırarak bilinirliğimizi arttırmaktır. Bunun için modern çağın getirisi olan sosyal medyadan da yararlanmaktayız. Biz sağlıklı, doğal ve ev yapımı ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak kendi evimizde çocuklarımız ile ne yiyorsak sizlere de aynısını yedirmek amacıyla hizmet vermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR