• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Haşlamacı Ali Usta

Adres :

Çamçeşme Mah. Misaki Milli Cad.no: 60/a Kaynarca/pendik / İstanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Akgül

E-Posta Adresi :

gokhnnnakgl@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 065 52 58

İstanbul ilinde haşlamacı olarak ünlenen işletmemiz sizlere hizmetin en iyisini takdim etmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlere hizmet vermek adına yapılan çalışmalarımızı sizlerin beğenisine sunarak takdir kazanmak çalışma azmimizi artırmaktadır. Bizlere verilen bu fırsatı değerlendirmek için gerekli tüm ARGE çalışmalarını da ayrıca yürütmekteyiz.

Şirin, nezih ve hijyenik olan işletmemizde sizleri ve misafirlerinizi ağırlamak bizleri mutlu etmektedir. İşletme olarak taviz veremeyeceğimiz konu olan temizlik mutfak gereçleri işletme araçları ve işletmenin tamamı için geçerlik olmakla beraber büyük titizlikle takibi yapılmaktadır. Sizlerin memnun ve mutlu ayrılması için gerekli rahatlık sağlanmakta çalışanlarımız ev sıcaklığını hissettirmek için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedir. Yapmış olduğumuz işin önemini kavramak adına her gün önce kendimize sonrasında çalışanlarımıza telkinlerde bulunmakta, bunları hayata geçirmek adına tüm önlemleri ve gerekenleri yapmaktayız.

Ürün çeşitliliğimize değinecek olursak ana yemeğimiz haşlama dışında ev yemekleri, tost, nugget ve birçok seçeneği de işletme bünyesinde barındırmaktayız. Yemeklerin hazırlanmasından, sunumuna kadar birden fazla personelliğimiz yoğun emek harcamaktadır. İstemiş olduğumuz müşterilerimiz işletmemizden memnun ayrılmalarıdır. Muhakkak ki eksiklerimiz vardır fakat bunlar için de hem tespit hem de deyim yerindeyse onarım çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmekteyiz. Damak tadınıza hitap edecek yemeklerimizin üretim aşaması büyük bir titizlikle işlemekte ancak bu şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. Bundan sonraki süreçlerde de isteğimiz ve amacımız hızla büyüme kaydetmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR