• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hatay Harmony Handmade

Adres :

Sümerler Mah. Harbiye Cad. Çankaya Apt. No: 47/a Cemil Şükrü Çolakoğlu İlkokulu Karşısı Defne Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Dayan

E-Posta Adresi :

yusufdayan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 612 64 64

Antakya’da hizmetlerini sürdüren Hatay Harmony Handmade işletmemiz birmilyonnokta.com üyesidir. Çağımızda en değerli varlıklardan birisi zamandır ve insanlık, zamanı hiç olmadığı kadar hızlı yaşamaya çalışmakta, sürekli bir koşuşturmaca, sürekli bir yerlere yetişme derdinde olmaktadır. Bu yüzden pek çok alanda olduğu gibi beslenme alanında da alışkanlıklar değişmiş, saatlerce zaman ayırmak yerine kısa sürede hazırlanıp yenilebilecek lezzetler rağbet görmeye başlamıştır.

Hatay fast food sektörünün lider işletmelerinden birisi olarak bizler hızlı lezzetler yanında kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerin de merkezi olmaya çalışıyoruz. Herkesin damak zevkinin farklı olduğunun bilincindeyiz. Ayrıca ne kadar çok sevseniz de canınız zaman zaman daha başka lezzetler de arayabilir. Bizler bütün bunların farkında olarak çok geniş bir menü ile karşınıza çıkıyoruz. Her zevke, tarza, bütçeye hitap edebilmek adına siparişleri karşılıyoruz.

İşletme olarak kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, hammaddelerimizin tedarik aşamasından itibaren özveriyle yaklaşıyor, tamamen güvenilir, doğal lezzetleri mutfağımıza dahil ediyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, gizli tarifleri olan ustalarımızın ellerinde malzemelerimiz eşsiz ürünlere dönüşüyor ve sizlerle buluşuyor.

Tavuk döner, hamburger, Hatay usulü kebap, et burger, tavuk dürüm ve daha fazlasını sizler için hazır ediyoruz. İşletmemizin nezih ortamında servis açtığımız gibi alo paket servisimize sipariş verdiğiniz taktirde evlerinize, işyerlerinize de ürünlerimizi ulaştırıyor, toplu döner siparişlerinizi kabul ediyoruz. Her zaman kaliteyi uygun fiyat ile taçlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR