• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hatay Restaurant & Kebapevi

Adres :

Tabduk Emre Mahallesi Vatan Caddesi No: 1/a Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Düzen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 658 70 42

Hatay Restaurant & Kebapevi firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olmakla beraber sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmektedir. Karaman restaurant sektöründe hizmet veren firmamız Hatay Restaurant & Kebapevi olarak sizlere çok geniş bir hizmet menüsü sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler geleneksel Türk yemeklerinden Avrupa yemeklerine kadar çok geniş bir menümüz vardır. Restoran olarak müşteri odaklı çalıştığımız için sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri sizlerin istekleri doğrultusuna hazırlayabilmekteyiz.

Geniş bir ürün portföyüne sahip restoranımızda sizlere sunduğu tüm ürünleri alanında gerekli eğitimi almış ve uzman kişiler tarafından hazırlamaktadır. Yine sizlere sunduğumuz ürünlerde kullandığımız tüm malzemeleri özenle en iyisinden ve insan sağlığına en uygun olandan seçmekteyiz. Sizlerin güvenliği ve memnuniyeti için bu özelliklerimizden asla ödün vermemekteyiz. Birçok farklı türde ürünü sizlere sunan restoranımızda profesyonel bir şekilde hizmet veren iş arkadaşlarımız hijyen kurallarına katı bir şekilde uymaktadır.

Sizlerin memnuniyetinin önceliğimiz olduğu işimizde, restoranımızı ziyaret edemeyen müşterilerimizin için alo paket servisi ile birlikte hizmet sunmaktayız. Alo paket servisi istediğiniz ürünü istediğiniz noktaya getirmekte ve restoranımızda yaşayacağınız deneyimi farklı ortamlara taşımaktadır. Sizlere en üst kalite ürünler sunamaya çalışan restoranımız sizlerin bu ürünleri kolayca ulaşabilmesi için sunduğu ürünleri en uygun ve sabit fiyatlı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Sizde restoranımızdan yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR