• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hatay Restaurant & Kebapevi

Adres :

Tapduk Emre Mahallesi Vatan Caddesi No: 1/a Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Düzen

E-Posta Adresi :

sinandzn009@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 658 70 42

Hatay Restaurant & Kebapevi olarak Karaman'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Karaman restaurant sektöründe hizmet veren firmamız Hatay Restaurant & Kebapevi olarak hizmet vermekteyiz. Restoranımız dünyaca ünlü Hatay mutfağının yemeklerini sunmaktadır. Sunduğumuz ürünlerin hepsi geleneksel olup yıllardır sevilerek tüketilen ürünlerdir.

Restoranımız birçok farklı türde yiyeceği bir arada sunmaktadır. Ancak bu ürünlerimizden en çok tercih edilenlerden birisi tavuk döner hizmetimizdir. Hatay yöresine uygun şekilde hazırladığımız bu tavuk dönerimizden hazırlandığımız ürünlerde özel soslarımızdan kullanmaktayız. Bu soslardan biriside yine Hatay yöresine ait olan Hatay usulü sosumuzuzdur. Özel olarak hazırladığımız bu sosumuz unutamayacağınız bir tavuk dürüm hizmetini sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerden biriside pide çeşitleridir. Birçok farklı türde pide çeşidini sunan restoranımız müşterilerimizin kendi damak zevkine uygun olan türde pideyi yemesi için bu tercihi yapmaktayız. Aynı zamanda pide hizmetimizde talep üzerine toplu olarak pide hizmeti de sunabilmekteyiz. Toplu pide hizmetimizde talep ettiğiniz kadar pideyi istediğiniz makul zamanda hazırlamaktayız.

Bir diğer hizmetimiz ise kebap ürünleridir. Çeşitli kebap çeşitleri sunan restoranımızın en çok tercih edilen kebap çeşidi kağıt kebabıdır. Kağıt kebabı konusunda eşsiz bir deneyim veren restoranımız bu hizmetini tüm hizmetlerinde olduğu gibi günlük olarak çıkartmakta ve taze bir şekilde sunmaktadır. Müşterilerimiz için son hizmetimiz ise alo paket servisimizdir. Alo paket servisimiz istediğiniz ürünü dumanı üzerinde biçimde istediğiniz noktaya kadar güvenli bir şekilde getirebilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR