• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hatay Zirve Döner

Adres :

Yenişehir Mahallesi Kültür Caddesi Köşem Apartmanı Altı Artuklu Mardin ( Nuhoğlu Cami Karşısı) Mardin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Günay

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 717 83 47

Whatsapp 2:

0 (533) 717 83 47

Whatsapp 3:

0 (546) 947 83 47

Ülke olarak en büyük zenginliklerimizin başında lezzetlerimiz gelir. Her yöremizin kendine has onlarca ürünü bulunmakta, her biri diğerinden daha lezzetli olmaktadır. Bunlar arasında dönerin ayrı bir yeri vardır ve döner bugün sadece ülke sınırları içinde meşhur değildir. Ünü tüm dünyaya yayılmış, bir marka değeri olarak prestij kazanmıştır. Son yıllarda döner daha da özelleşmiş ve Hatay usulü döner olarak kendine has bir lezzetle yaygınlık kazanmıştır. Bu da daha önce tatmadığınız bir lezzet harikası olarak siz kıymetli misafirlerimiz beklemekte, Mardin merkezde faaliyet gösteren Hatay Zirve Döner işletmemizde başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetler sizleri beklemektedir.

Mardin fast food sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen fast food mekânı haline geldik. Fakat bizler başarılarımızla ve yükseldiğimiz noktayla yetinmeyerek daima daha iyisini ve daha kalitelisini sizlerle buluşturmaya çabalıyoruz. İşletmemizin gerek mutfak bölümünde gerekse servis alanında tecrübeli, deneyimli, gelişime açık, güler yüzlü hizmeti ilke edinmiş bir kadroyla çalışıyoruz. Ustalarımızı tamamen doğal malzemelerle buluşturuyor, eşsiz lezzetler çıkarmalarını sağlıyoruz.

İşletme olarak kaliteden ödün vermemek adına malzemelerimizin seçiminde kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyor, sizlerin sadece en lezzetli döner çeşitleriyle değil aynı zamanda en sağlıklı dönerlerle de buluşmanızı sağlıyoruz. Lezzetlerini evlere ve iş yerlerine servis de ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR