• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hatayca

Adres :

Kentkoop Mah.batıkent Bulvarı No: 255/22 Ankara Batıkent Meydan A.v. M Batı Merkez Metro Durağı Karşısı Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürhan Kara

E-Posta Adresi :

hataycabatikent@gmail.com

Ankara restaurant sektöründe faaliyet gösteren Hatayca, Ankara’mızdaki öğrencilere, devlet ve özel sektörde çalışan tüm kesimlere hitap edebilme parolasıyla lezzet yolculuğunu sürdürmektedir. Bugün en kaliteli döneri, en uygun fiyatlara halkımızla buluşturabilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Birinci sınıf kalitede, güvenilir yerlerden temin edilen etlerimiz ile Hatay usulü dönerin en lezzetli halini damak tadınıza sunuyoruz. Sizleri damaklarda hoş bir tat bırakan, eşsiz baharatlarla ve soslarla hazırlanmış, çıtır çıtır lavaş ile süslenmiş, alışılmışın dışında unutulmaz bir döner ziyafetine bekliyoruz.

Günümüzde çok sık değişen ekonomik dalgalanmalara paralel olarak artış gösteren maliyet fiyatlarını sizlere yansıtmamaya çalışıyor ve kaliteli yemek yemenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Enfes dönerimizi tattığınızda, daha ilk ısırışta diğer dönerlerle arasındaki farkı göreceksiniz. En taze ve doğal malzemelerle, ustalarımız tarafından özenle hazırlanan ürünlerimiz, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde üretilmekte ve servis edilmektedir. Doyurucu, lezzetli ve sağlıklı bir öğün geçirmek isteyenlerin mutlaka gelip bizimle tanışmasını tavsiye ederiz. Biliyoruz ki bir kez Hatayca’ya gelen bir daha ayrılamaz.

Profesyonel hizmet anlayışıyla, güler yüzlü servis ve kaliteli ürünlerimiz ile lüks restoranlarla yarışır seviyede bir hizmet vermekteyiz. İsteğe göre tavuk ve et dönerinizi dürüm olarak ya da porsiyon olarak alabilirsiniz. Gerçek hayat usulü döneri, nezih ve lüks bir mekânda, uygun fiyat ve güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla tatmak isterseniz, sizleri de Hatayca’ya bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR