• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hg Et House

Adres :

Şehit Kubilay Mah. Selim Cad. 3/a Çamaltı Yanı Yanı Yükseltepe Son Durak Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hidayet Gödek

E-Posta Adresi :

hgorganizasyon2003@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 773 47 37

Et tüketimi sağlıklı beslenme üzerinde yakından etkili olmakta ve uzmanlarca tavsiye edilmektedir. Daha sağlıklı beslenmek için tüketilen etin taze olmasına, kaliteli ve saf olmasına, pişirme aşamalarının doğru şekilde gerçekleştirilmiş olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Et üzerine hizmet veren restoranların tercih ettikleri etler, kullandıkları pişirme teknikleri, hijyen ve sanitasyon kurallarını uygulama düzeyleri ortaya koydukları yiyeceklerin kalitesi üzerinde belirleyici faktörler olarak öne çıkmaktadır.

Ankara restaurant sektöründe hizmet veren firmamızdan en kaliteli etler kullanılarak hazırlanmış leziz pide ve kebapları temin edebilirsiniz. Yılların tecrübesi ile ortaya koyduğumuz bu ürünler sizlere gerçek etin tadını sunmaktadır. Dilerseniz firmamızdan bu taze etleri temin edebilir, mutfağınızda gönül rahatlığı ile taze, leziz etler tüketebilirsiniz.

Firmamızda tüketebileceğiniz eşsiz lezzetlerden biri olan kiremitte köfte, köftenin lezzetine lezzet katarken, pişirme usulü ve süresi ile en çok tercih edilen ürünlerimizden bir tanesi haline gelmiştir. Dilerseniz enfes hamur kalitesine sahip pizzalarımız ile doyurucu bir öğün geçirebilir, leziz çorbalarımız ile öğününüze güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Memnuniyetinizi daima ön planda tutan firmamızdan toplu yemek organizasyonlarınızı gerçekleştirebilir, kilo ile et mangal siparişi verebilirsiniz. Siparişleriniz sağlam paketlenmiş ve hızlı şekilde adreslerinize teslim edilir. Siz de en kaliteli etleri güvenilir bir firmadan temin etmek, enfes yiyecekler ile doyurucu öğünler geçirmek, misafirlerinizi nezih bir mekanda ağırlamak istiyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR