• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hilal Taşfırın Pidecisi

Adres :

Alibeyli Mah. Alidemir Sok. No: 25 Osmaniye / Merkez Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Çankaya

E-Posta Adresi :

hilaltasfirin80@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 471 81 91

Osmaniye restaurant sektöründe kusursuz hizmetlerimiz ile ön planda kalmaya devam ediyoruz. Restaurant sektörü bizlere ata yadigarıdır, bu sebeple işimizin ehli olduğumuzu belirtmek isteriz. Uzun zamandan beri restaurant sektöründe yer aldığımız için yüksek tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz. Tecrübelerimiz ışığında gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ile mevcut konumumuza geldiğimizi düşünüyoruz. Daha iyi seviyelere gelmek için de müşterilerimizin beğenisine ihtiyaç duyuyoruz. Hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeyerek gündemde kalıyoruz.

Keyifli vakitler geçirebileceğiniz sıcak ve samimi mekânımızda kusursuz hizmet anlayışımız ile yanınızdayız. Dilerseniz ailenizle gelebileceğiniz, dilerseniz iş arkadaşlarınızla ya da dostlarınızla zaman geçirebileceğiniz mekanımız emrinize amadedir. Firmamızda hazırlanan birbirinden lezzetli pide çeşitleri ve lahmacunlar ile doyumsuz anlar yaşayabilirsiniz. Sadece pide çeşitleri ve lahmacunla yetinmeyen firmamız birbirinden farklı lezzetlerde pizza çeşitlerini de hazırlamaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda anlık olarak hazırlanan pide, lahmacun ve pizzalar sıcak sıcak servis edilmektedir.

Restaurantımızda soğuk içecek çeşitleri, sıcak içecek çeşitleri, çorba çeşitleri de mevcuttur. Müşterilerimizin taleplerini geri çevirmemek adına çeşitlerimizi her geçen gün artırıyoruz. Daha başarılı seviyelere ulaşmak için sektör içerisinde ki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek donanımlı hale geliyoruz. Teknolojinin gereklerini de yerine getiren firmamız hizmet hızı konusunda rakip tanımamaktadır. Firmamızı arayarak lezzetli yiyeceklerimizi sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz kısa süre zarfında belirtmiş olduğunuz konuma getirilmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi sizleri bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR