• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hilmi Et Balık&meyhane

Adres :

Remzi Oğuz Arık Mahallesitunalı Hilmi Caddesi No: 68 Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünal Akyürek -burcu Akçın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

unalakyurek06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 406 85 61

Whatsapp 2:

0 (553) 093 76 71
Hilmi Et Balık&Meyhane
Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Hilmi Et Balık&Meyhaneailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Hilmi Et Balık&Meyhaneailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.
Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.
Ana hedefimiz olan balık sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR