• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Horoz Döner Çorba & Izgara Salonu

Adres :

Başoğlu Sok. No: 38 Muğla » Ortaca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Zobu

E-Posta Adresi :

erciyesyapi8278@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (544) 205 09 34

İşletmemiz; Muğla restoran sektöründe çorba ve ızgara salonu olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Restoranımız gıda güvenliği, mutfak temizliği, hijyen, iş ve çalışma şartlarına gösterdiği titiz yaklaşımlar ile bölgemizin en meşhur çorba ve ızgara salonu olarak ün yapmıştır. Salonumuzda günün her saati zengin yemek menümüz ile hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla salonumuzda kahvaltı ve çorba çeşitlerimiz başta olmak üzere tüm sulu yemek çeşitleri ve döner çeşitleri ile müşterilerimizin beklentilerini kusursuz bir biçimde karşılamaktayız.

Restoran olarak çalışma anlayışımızın temelini müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışımız oluşturmaktadır. Bu anlayışımız çerçevesinde ustalarımızdan öğrendiğimiz zanaatımızı yenilikçi anlayışımız ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Restoranımızda yöremizde ün salmış döner ustaları hizmet vermektedir. Maharetli döner ustalarımızın bol porsiyonları ile hem gözünüze hem de gönlünüze hitap etmekteyiz. Restoranımıza düğün, nişan, kına gecesi, mevlüt, kutlama, eğlence vb. gibi tüm toplantı ve cemiyetlerinizde toplu yemek siparişi verebilirsiniz.

Restoran olarak sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Bu deneyimimiz ile gerek mutfak gerek yemek salonumuzda hijyen ve temizliğe en azami ölçüde riayet edilmektedir. Bununla birlikte restoranımızda kullanılan tüm et ve et ürünleri güvenilirliği bilinen ve helal kesim sertifikasına sahip üreticilerden tedarik edilmektedir.

Restoran olarak sadece sunduğumuz lezzetler ile değil aynı zamanda hizmet anlayışımız ile sektörde fark yaratmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde müşterilerimizin memnuniyetlerini devam ettirerek sektördeki liderliğimizi korumakta kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR