• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hot Döner Küçükyalı

Adres :

Altıntepe Mah. Bağdat Cad. No: 103/b İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyyetnavit Tahaeilan

E-Posta Adresi :

-

Alanında lider ve öncü restoran çalışmalarına hiç hız kesmeden devam eden Hot Döner Küçükyalı markamız, sektör devi çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin her bir yanında bol bol şubesi bulunan Hot Döner firmasının İstanbul ili Maltepe ilçesi bölümünde hizmetlerine devam etmekte olan Hot Döner Küçükyalı şubemiz, oldukça zengin ve geniş bir hizmet portföyünü de hizmet bünyesinde barındırmaktadır. Alanında özgün ve etkin çalışmalarından ödün vermeyen markamız, kesintisiz hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları harmanlayarak hizmet sunmaktadır.

Özellikle Hatay usulü tavuk döner servis ve tavuk dürüm alanında sektöründe en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olan Hot Döner Küçükyalı işletmemiz, sektör devi firma olmak adına çok üstün bir çalışma temposuyla çalışmaktadır. Alanında deneyim sahibi mutfak ekibi ve sektöründe tecrübeli kurye ve garsonlarla hizmette sınır tanımayan markamız, siz pek değerli müşterilerine en güzel lezzet seçeneklerini en hızlı bir şekilde ulaştırmak adına üstün gayret sarf etmektedir.

Alanında önder çalışmalarından asla ödün vermeyen markamız, pek değerli müşterilerine oldukça iyi bir şekilde hizmet vermekte ve onların yapıcı yorum ve düşünceleri ışığında sürekli olarak kendisini iyi bir şekilde geliştirmekte ve güncellemektedir. Hot Döner Küçükyalı işletmemiz, İstanbul Maltepe döner restoran şubesi ile hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Gün içerisinde işletmemize şube telefon numaramız veya İstanbul ili Maltepe bölgesi şubemiz aracılığıyla büyük kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR