• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hotbut

Adres :

Aziziye Mahallesi Lozan Caddesi No: 70 Sakarya » Karasu

Sektör :

Yetkili Kişi :

M.sefa Ulca & Murat Talha Ulca

E-Posta Adresi :

[email protected]

Fast food sektöründe Sakarya’da hizmet veren Hotbut birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Lezzet, yeme içme sektöründe faaliyette bulunan firmalar için olmazsa olmaz bir özelliktir. Hiçbir işletmeye iç dekorasyonu nedeniyle veya geniş menüsü olduğu için gidilmez. Yeme içme alanında yer alan bir firmanın tercih edilmesinde en büyük ve hatta tek sebep lezzettir. Bu doğrultuda hareket eden firmamız sektörde her damak tadına uygun lezzetleriyle bilinmektedir.

Hotbut isimli firmamız, bünyesinde alanlarında uzman personeller bulundurmaktadır. Şeflerimiz alanlarında eğitimlerini almış ve kapsamlı deneyimlere sahip uzmanlardır. Mutfakta yeni tatlar yakalamaya çalışarak uzmanı olduğumuz hamburgeri farklı şekillerde sunabilmektedirler. İşletmemizde et ve tavuk burger bulunmaktadır. Hamburgeri öğün kurtarıcısı veya hızlı yemek olarak değil, özenli hazırlanması gereken bir yemek çeşidi olarak görüyorsanız bizim hamburgerlerimizi muhakkak denemelisiniz. Gerçek hamburger lezzetine firmamıza uğrayarak kavuşabilirsiniz. Tüm malzemelerimizi güvenilir firmalardan taze bir biçimde tedarik etmekteyiz.

Malzemeler şeflerimizin elinde bir lezzet şölenine dönüşmektedir. Dondurulmuş burgerlerin tersine taze hazırlanmış hamburgerlerimizi denemenizi öneririz. Bu alanda uzmanlaşan şeflerimiz müşterilerimiz ile gerçek hamburger lezzetini buluşturmaktadır. Özlenen tadı keşfetmek için firmamızı ziyaret etmenize gerek yok, iletişim bilgilerimizden bizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Sakarya fast food sektöründe yer alan firmamız, lezzetli yemekleriyle ön plana çıkmaktadır. Hamburgerlerimizin müşterilerimiz tarafından sevilmesi ve yoğun bir şekilde tercih edilmesinden dolayı kendimizi bu alanda daha fazla geliştirmeye odaklanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR