• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnci Mobilya Design

Adres :

Yukarı Dudullu Mah. Acısu Cad. Eyüp Sok. No: 18-a İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayvaz Çeken

E-Posta Adresi :

ayvaz.ceken@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 284 93 35

İstanbul Ümraniye’de faaliyet gösteren İnci Mobilya Design firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Mobilyalar yaşam alanlarının tamamında kendilerine yer bulurlar ve daha kaliteli, daha estetik ve daha konforlu alanların ortaya çıkarılmasını sağlarlar. Evlerde, işyerlerinde, ofislerde ve diğer bütün yaşam alanlarında çeşitli mobilyalarla hayatınıza renk katabilirsiniz. Bizler ilk yola çıktığımız günden bu yana bütün bu ayrıcalıkları müşterilerimize sunuyor, benzersiz çözümlerle her açıdan fark yaratıyoruz.

İstanbul mobilya sektörünün lider firmalarından birisi olarak mobilya modasını yakından takip ediyoruz. Farklı olmak adına zevk sahibi tasarımcılarımız tarafından eşsiz tasarımlar yapıyoruz. Her yıl onlarca farklı tasarımla taleplerinizi karşıladığımız gibi hayallerinizdeki mobilyaları tasarlayarak üretimlerini de yapabiliyoruz. Dolayısıyla istediğiniz bir mobilyanın sadece hayalini bize anlatmanız yeterlidir.

Firma olarak çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz. Evlerinizde ve diğer bütün yaşam alanlarında mobilyaya dair her ne ihtiyacınız varsa tarafımızdan temin edebilirsiniz. Ürünlerimizin hepsinde kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyoruz. Bu yüzden birinci sınıf kalitede materyaller kullanıyor, uzun ömürlü sonuçlar geliştiriyoruz. Sağlığınıza değer veriyor, ürünlerimizde insan ve çevre sağlığına zarar verecek hiçbir materyal kullanmıyoruz.

Daima kaliteyi estetikle tamamlıyor, gören herkesin hayran kalacağı, farklı dekorasyon fikirleri sunan, rengiyle, dokusuyla öne çıkan zarif ürünler geliştiriyoruz. Bütün bunlar yanında mobilyanızı hangi amaçla, her nerede kullanacaksanız işlevselliği en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Tasarımdan imalata bütçe dostu çözümler sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler