• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İskenderun Öncü Döner Bafra

Adres :

Tabakhane Mah. Atatürk Bulvarı No: 23 Samsun » Bafra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Baş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

adz.55@hotmail.com

Ülkemiz geniş ve çeşitli bir coğrafyaya sahiptir. Bu coğrafi çeşitlilik yanında iklimi ve bununla beraber de tarım ürünlerinde ve kültürel yapıda çeşitliklerin doğmasına vesile olmuştur. Bazı bölgelerimiz tarım ve hayvancılığa uygun toprakları ve medeniyetler arasında kavşak noktaları olmalarından dolayı özellikle damak tadı konusunda diğer bölgelerin önüne geçmeyi başarmışlardır. Güney illerimiz, özellikle İskenderun ve çevresi, bu anlamda öne çıkmaktadır.

Döner, ülkemizin her yanında sevilen bir lezzettir ve ünü ülkemizin sınırlarını aşmıştır. Ülkemizin birçok kesiminde klasik dönerin farklı yorumları bulunsa da, İskenderun soslu döneri ile markalaşmayı başaran en önemli döner yorumu olmuştur.

Normal koşullarda yöresel lezzetlerin ismiyle anıldıkları yerde yenmesi makuldür. Bunun en büyük sebebi elbette yemekleri hazırlayan ustaların ellerinin ayarları ve kullanılan yöresel baharat ve diğer malzemelerin yemeğe kattığı tattır. Günümüzde birçok işletme kar marjlarını arttırmak adına ucuz ve kalitesiz malzemelere yönelmekte, bu da ortaya çıkan lezzetin ancak aslının kötü bir taklidi olmasıyla sonuçlanmaktadır.

Biz Öncü Döner olarak, ülkemizin bir diğer kültürel zenginlikleriyle ünlü bölgesi Karadeniz’de yaşayan halkımıza meşhur İskenderun dönerinin lezzetini tanıtma maksadıyla Samsun restaurant sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimize sadece soslu ve zurna döner değil, aynı zamanda bölgenin meşhur künefe, katmer tatlılarının en lezzetli örneklerini sunmak adına, bölge mutfağına hâkim, tecrübeli personelimiz ile kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz. Bafra ilçesinde bulunan restaurantımızda misafir edemediğimiz müşterilerimiz için paket servis hizmetimiz de mevcuttur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR