• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Göktürk Dürümcü Sedat Usta

Adres :

Göktürk Mah. Göktürk Cad. No: 47/c Eyüp İstanbul İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Talat Şahin

E-Posta Adresi :

durumcusedatgokturk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 584 69 48

Dürümcü Sedat Usta olarak 1998 yılından beri bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuz İstanbul ili Eyüp ilçesinde yer almaktadır. Kurulduğu yıldan beri aksamadan hizmetine devam etmekte olup kendini yeniliklere açarak gelişimine devam etmektedir. Kalitemiz toplum tarafından beğenilerek takdir edilmesinden dolayı ünümüz Eyüp ilçesini açıp tüm İstanbul’a yayılmıştır.

İstanbul Göktürk Dürümcü Sedat Usta olarak İstanbul restaurant sektöründe adı tescillenmiş bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Sizlerin ilgileri sayesinde daha da gelişmekte ve kurumumuz bünyesi farklı lezzet ve tatları da eklemekteyiz. Bütün amacımız müşteri kitlemizi en iyi şekilde ağırlayarak restoranımızdan mutlu bir şeklide ayrılmasını sağlamaktır.

Dürümcü Sedat Usta olarak kurum bünyemizde işinin ehli ustalar ve profesyonel eğitimli çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmette kalite standartlarını üzerine çıkarak en kaliteli etler, sebzeler ve malzemeler kullanarak bu hizmet standartlarını en üst seviyede tutmaktayız.

Dürümcü Sedat Usta olarak bünyemizde kebap çeşitleri, dürüm, salata çeşitleri ve her tür aperatifleri barındırmaktadır. Etlerimiz helal kesim olup bu konuda taviz vermeden düzenli olarak kontrollerimizi yapmaktayız. Ayrıca motor kurye servisimiz ile hızlı ve sıcak servis hizmeti sunmaktayız.

Eğer sizlerde farklı tür damak tatları tatmak ve kaliteli bir kurumda yemek hizmeti almak arayışı içerisinde iseniz hiç düşünmenize gerek yok. Dürümcü Sedat Usta iletişim adreslerinden irtibat kurabilir veya adresimize gelerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR