• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jamsession Kayıt ve Prova Stüdyosu

Adres :

Caferağa Mahallesi, Sakız Sokak, Park Palas Apt B Blok No: 12/14 Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Kabakçı

E-Posta Adresi :

kabakci@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 700 79 04

Whatsapp 2:

0 (506) 700 79 04

Müziğin farklı tarzlarına yönelik profesyonel, modern ve kaliteli ekipmanlarımızla İstanbul kayıt ve prova stüdyosu olarak hizmet veriyoruz. Bünyemizde görev alan deneyimli kayıt ekibimizin de katkısı ile kayıt ve provaların Kadıköy’deki değişmez adresi durumundayız. Kayıt ve prova uygulamalarımıza ek olarak, birlikte çalıştığımız uzman eğitmenlerle enstrüman dersleri de veriyoruz. Müzik prodüksiyon hizmeti veren stüdyomuzda albüm kayıtlarının yanı sıra jingle müzikleri ile dizi ve film müzikleri hazırlıyor ve beste düzenlemesi de yapıyoruz. Özel gün ve aktiviteleriniz için müzik yapımı, müzisyen, DJ, ses sistemi ya da tonmaister temini de müşterilerimize sunduğumuz olanaklar arasında yer alıyor.

Hem amatör hem de profesyonel müzisyenlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanan stüdyomuzda ferah, samimi ve sıcak bir çalışma ortamı sunuyoruz. Ekipmanlarını yenileyerek daha modern ve işlevsel hale getirdiğimiz stüdyomuzda eğitimli ses mühendisleri ve enstrüman hocaları ile hizmet veriyoruz. Profesyonel bir akustik düzenlemeye sahip olan stüdyomuzda müzisyenlerimiz keyifli ve rahat olmanın yanı sıra kaliteli müzik yapabilme olanağı buluyor.

Kayıt stüdyosu olmanın ötesinde aynı zamanda bir müzik okulu işlevi bulunan stüdyomuzda bulunan derslikte konservatuara hazırlananlar, müziğe yeni başlayanlar ya da hayatının bir parçası olarak müziği daha profesyonel bir şekilde yapmak isteyenler için şan ve solfej derslerinin yanı sıra piyanodan gitara, davuldan perküsyona, kemandan viyolaya, klarnetten saksafona pek çok enstrümana yönelik ders veriyoruz. Logic, Protools ve Cubase derslerimizden de bireysel ya da grup olarak yararlanılabiliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR