• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jumbo Tost & Döner

Adres :

Dinkçiler Mah.soma Cad. No: 12/c Altıeylül/balıkesir (nef Yanı Tarım Kredi Koop.karşısı) Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Yenilmez

E-Posta Adresi :

metin-yenilmez@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 376 70 27

Balıkesir fast food sektöründe en güzel lezzetler ile kurmuş olduğumuz Jumbo Tost & Döner Merkez’ de siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Kullandığımız malzemelerin bilindik marka ve en iyi kalite sınıfında olmasının yanı sıra en temiz ve en hijyenik alanlarda hazırladığımız lezzetli, yeni yapılmış içinde taze peynirlerin uzadığı çıtır çıtır tostlarımızı ve dönerlerimizi siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız.

Firma olarak hijyen en önemli kırmızı çizgimizdir. Sizlere sunduğumuz bütün servislerimiz en hijyenik koşullarda ve en kaliteli standartlarda hazırlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına ürün çeşitliliğimizi sürekli yenilemekte ve arttırmaktayız. İş ahlakına sahip, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü usta ekibimiz ile sizlere en güzel hizmeti sunmaktayız.

Pratik ve lezzetli ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin damak zevki ile buluşturmaktayız. Bizler Jumbo Tost & Döner işletmesi olarak gerek müşterilerimiz gerek çalışanlarımız ile kurduğumuz ilişkinin kalıcı olmasını önemsiyoruz. Kalitemizden ödün vermeden her geçen gün sizlerle büyümek ve gelişmek için çalışmaktayız.

Bizler içim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve ceplerini de yormadan karınlarını doyurmalarını sağlamak önemlidir. Özen ve titizlik ile hizmet verdiğimiz bu sektörde en kaliteli malzemeler ile ve hiçbir zaman malzemeden kısmadan en uygun hesaplarda menüleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Jumbo Tost & Döner olarak sizlere her zaman kaliteli ve hesaplı ürünleri sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR