• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaan Kafeterya Lezzet Durağı

Adres :

Necatibey Caddesi Ağız Diş Hastanesi Üzeri Kılınç Market Yanı Dörtyol Hatay Hatay » Dörtyol

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Atakan Evin -dilek Evin (gıda Teknikeri)

E-Posta Adresi :

atakan_evin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 183 31 44

Whatsapp 2:

0 (555) 183 31 44

Kafeterya denildiğinde bazı insanların aklında çok lüks işletmeler ve çok yüksek fiyatlar ile tüketilen içecek ve yiyecekler gelebilir. Ancak bir kafeterya her müşterisine hitap edecek şekilde hem elit bir mantığa sahip olmalı hem de sunduğu ürünlerle kalite ve lezzet oluşturabilmelidir. Örneğin, Hatay Dörtyol ilçesinde aradığınız bu özellikleri bir araya getiren Kaan Kafeterya Lezzet Durağı işletmesi olarak sizlere yıllardır hizmet veriyoruz.

Kaan Kafeterya Lezzet Durağı işletmesi olarak Hatay fastfood sektörü içerisinde Dörtyol ilçesinde tanınan en önemli işletmelerden birini oluşturuyoruz. İşletmemiz bünyesinde yılın 365 günü sıcak ve soğuk içecekler, nargile keyfi ve farklı gıda sunumları elde edebiliyorsunuz. Keyifli ve nezih bir ortamda arkadaşlarınızla buluşabilir, doğum günü kutlamaları gerçekleştirebilir ve parti organizasyonları sağlayabilirsiniz.

İşletmemizde sunulan ürünler arasında sucuklu tost, karışık tost, sucuk ekmek, kokoreç, şırdan, ızgara çeşitleri, mumbar, dondurma, yaş pasta, tatlı çeşitleri ve birçok farklı aperatif ürünler yer alıyor. Sağlıklı ve leziz malzemeler ile her zaman sıcak bir şekilde hazırlanan bu ürünler sizlere her gün aynı kalite ile sunulmaya devam ediliyor.

İşletmemiz sahip olduğu bu yüksek kalite standartları sayesinde istenilen her gün müşterilerimizin aradığı lezzeti sunmaya devam ediyor. Bu sayede gıda teknikeri denetimi altında sunulan hijyenik ve lezzetli ürünlerimizi tatmak ve güzel bir mekanda keyifli bir zaman geçirmek için işletmemizi 365 gün tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR