• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kale Restaurant Kahvaltı & Balık

Adres :

Rumeli Feneri Mah. Kale Cad. No: 39/3 İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Düz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 456 60 00

Whatsapp 2:

0 (535) 256 65 59

Kale Restaurant Kahvaltı & Balık ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. İstanbul restaurant sektöründe hizmet veren işletmemiz sektörün önemli isimlerindendir. Restoranımız farklı lezzetlerin bir araya gelmesiyle hizmet vermektedir. Gün içinde tercih edebileceğiniz restoranımız uzun zamandır bu sektörde varlığını korur. Sizler de Sarıyer üzerinde bulunan restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Güne güzel başlamak için lezzetli bir kahvaltıya hayır diyen olmayacaktır. Lezzetli bir kahvaltı için restoranımız tercih edilebilir. Birbirinden lezzetli ürünlerin bir araya geldiği kahvaltı sofraları aynı zamanda şık sunumuyla beğeni toplar. Doğal, taze ve kaliteli lezzetler özenle hazırlanarak servis edilir. Farklı kahvaltı seçeneklerinin olduğu restoranımızda istediğiniz kahvaltı türünü tercih edebilirsiniz. Restoranımız aynı zamanda çeşitli yemek türlerini de servis etmektedir. Börek çeşitleri, salata ve meze çeşitleri, balık çeşitleri, ızgara çeşitleri, zeytinyağlı yemek çeşitleri başta olmak üzere pek çok lezzet özenle hazırlanmaktadır.

Bizler hem mutfakta hem de serviste özenle ve titizlikle hareket ediyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına kalitemizden ödün vermiyoruz. Mesleğimizi seviyor, saygıyla yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirerek daha iyi çalışmalar yapmaya gayret ediyoruz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için sizler de restoranımızı tercih edebilirsiniz. Restoranımızda hazırlanan tüm lezzetler uygun fiyatlıdır. Manzara eşliğinde lezzetli yemekler yemek için restoranımız her zaman tercihiniz olmalı. Bizler sektörün önemli isimlerinden olarak sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR