• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kalehöyük Saklı Bahçe Cafe Restaurant

Adres :

Çağırkan Köyü Girişi Kırşehir » Kaman

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Özel

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 235 87 48

Whatsapp 2:

0 (506) 917 68 62

Çok sayıda kişinin hayatı çok yoğun bir şekilde iş, ev ve sorumluluklar döngüsü içerisinde geçmektedir. Zaman zaman rahatlama, güzel vakit geçirmeye ve aynı zamanda farklı lezzetler tatmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Kaleköy Saklı Bahçe Cafe Restaurant olarak sizler için bu özel mekanı tasarladık ve hizmete sunduk. Kırşehir restaurant sektörüne bakış açımız ve lezzetlerimiz ile yeni bir soluk getirdik.

Keyifli bir Pazar kahvaltısından özel bir kutlama için akşam yemeğine kadar sizler için sıcak ve samimi bir atmosfer oluşturduk. Hem doğal hem de köy kahvaltısını özlüyorsanız nereye gitsem diye düşünmenize gerek yoktur. Saklı Bahçemize gelerek yakınlarınız, aileniz ya da arkadaşlarınız ile kahvaltının tadını çıkartabilirsiniz. Serpme kahvaltı ile ideal bir kahvaltı sofrası seçeneğimizi de tercih edebilirsiniz.

Sıcak bir çorba içmek için, gün içerisinde kahve ya da soğuk bir şeyler içmek istediğinizde de zengin menümüz içerisinden aradığınız her şeyi rahatlık ile bulabilirsiniz. Aile çay bahçesi olarak da tanımlayabileceğimiz mekanımızda da ailecek vakit geçirebilirsiniz.

Izgara yemekleri ve kebap yemek isteyen kişiler içinde menümüzde özel bir yere sahiptir. Kaliteli ve güvenilir etler alanında uzman şeflerimiz tarafından hazırlanarak sizlere sunmaktayız.

Bunun yanı sıra doğum günü, özel kutlamalar ve baby shower gibi çeşitli organizasyonlarda düzenlemekteyiz. Sizlerin istekleri ve seçtiğiniz yemekler ile hazırlayacağımız menümüz ile unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. Sizler için yüksek kalitede bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Her geçen gün daha da zenginleşen menümüz ile de çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR