• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kanatçı Yusuf

Adres :

Çirişhane Mah. 2. Kanal Caddesi No: 72 Kanalboyu Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Bulut

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (532) 443 50 79

Küçük çaplı başlayıp bir marka haline gelen restoranımız farklı vizyonu ile hizmet vermektedir. Her yıl büyük bir azim ve kararlılıkla siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri karşılamaktadır. Dünden bugüne her memnuniyeti ve şikayeti özenle dikkate alıp her zaman daha iyiyi hedefleyerek yarınlara ilerleyen restoranımız en özel tatları sizlerle buluşturmak için hizmetinizdedir.

Özenle hazırlanan ürünlerimiz üretiminden ambalajlamaya depolamadan sevkiyata her aşaması dikkatle takip edilmektedir. Özellikle kullanılan maddelerin tazeliği ve ortamın hijyenik olması müşterilerimizin memnuniyetini ve devamlılığı sağlamaktadır. Üstün kalitesi ve hesaplı fiyatlarla alanında istikrarlı bir şekilde ilerleyerek rakiplerini geride bırakan restoranımız farkını göstermiştir.

Bursa restoran sektöründe en yüksek teknoloji kullanımı ile üretimine devam eden kurumumuz, Kalite ve Gıda Güvenliği Standartlarına uygun bir şekilde sunduğu ürünlerle ailenizle keyifli zaman geçirirken huzurlu olmanızı sağlar. Aktivitelerinizin arasına mutlaka eklemeniz gereken bu üstün lezzetten mahrum kalmayın. Rutin olarak devam eden hizmetlerimiz profesyonel personeller tarafından yapılmaktadır. Her damak tadına hitap eden çeşitlerimiz ve leziz bir sunumla müşteri beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaktadır.

Ürünlerimiz en modern ekipmanlarla aşama aşama denetimler yapılarak özenle hazırlanmaktadır. Pilicin en güzel halini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kendinize ve ailenize farklı ve eğlenceli anlar yaşatmak ve keyifle lezzetin doruğuna çıkmak için siz de bize uğramalısınız. Yaz kış her mevsim her saat hizmetinizde olan özel menülerden derlenen bu ayrıcalığı sizde keşfedin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR