• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kantara Restaurant & Cafe Tara

Adres :

Kantara Meydanı Kıbrıs » İskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nejla Gazi

E-Posta Adresi :

plazmaakademi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 829 11 00

Kıbrıs restaurant sektöründe Kantara Restaurant & Cafe Tara ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden hizmet tanıtımı yapıyoruz. Restoranımızda müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmak ve korumak adına en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak hizmet veriyoruz.

Restoranımız geniş, ferah ve sakin bir ortama sahiptir. Manzarası bulunan restoranımıza ulaşım oldukça kolaydır. Değerli müşterilerimiz ailesiyle veya arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmek için restoranımızı tercih edebilir. Tecrübe sahibi ekibimiz müşterilerimizi her zaman güler yüzle, samimiyetle karşılamaktadır. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda sektörün ilgiyle tercih edilen adresi olmayı başarıyoruz. Sizler de keyifli vakit geçirmek için restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Kafe ve restoran hizmetimizde değerli müşterilerimize geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Farklı lezzetleri tek bir adreste topluyoruz. Güne güzel başlamak için lezzetli ve güzel bir kahvaltı yapmak isteyenler restoranımızı tercih edebilir. Restoranımızda kahvaltı çeşitleri bulunmaktadır. Kahvaltı tabağı veya serpme kahvaltı ile kahvaltı öğününü restoranımızda geçirebilirsiniz. Günün geri kalan öğünlerini de restoranımızda sizlere sunduğumuz lezzetlerle geçirebilirsiniz.

Restoranımızda kahvaltı seçeneği, et yemekleri, salata çeşitleri, meze çeşitleri, poğaça ve kek çeşitleri, tatlı çeşitleri bulunuyor. Dilerseniz restoranımızla iletişim kurarak yer ayırtabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz kafe ve restoranımız, bilgi ve birikim sahibi ekibimizle hizmet vermektedir. Restoranımızda sunulan tüm fiyatlar bütçe dostudur. Restoranımız uzun yıllardır tercih edilmektedir. Sizler de restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR