• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karadeniz Ferforje

Adres :

İmrahor Mah Sevban Mehmet Caddesi No: 114 Arnavutköy İst İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necmi Şahintürk

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 232 82 61

Whatsapp 2:

0 (537) 790 48 34

Whatsapp 3:

0 (541) 232 82 61

Whatsapp 4:

0 (537) 790 48 34

Karadeniz Ferforje olarak, sektöründe lider ve güvenilir bir firma olmanın ve sizlere iyi hizmet verebilmenin haklı gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Metal demir doğrama ve otomatik kepenk sektöründe en yenilikçi firmalardan biri olan Karadeniz Ferforje, müşterilerinden aldığı güçle gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Sizden aldığımız güçle her gün giderek kendimizi güçlendiriyor ve sektörümüzde öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Metal dekorasyon, alüminyum küpeşte, demir doğrama, otomatik kepenk, korkuluk ve ferforje işleri için firmamızın profesyonel ve deneyimli ekibine güvenebilirsiniz. Farklı tasarımlarımız, birçok farklı çeşidiyle zengin ve bir o kadar da renkli ürün yelpazemizde kendine yer bulmaktadır. Müşteri odaklı çalışmaya gayret eden firmamız kalite standartları çerçevesinde işlerini tamamlamaktadır. Uzman ve deneyim sahibi kadrosuyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Teknolojideki gelişmeleri en yakından takip ederek oldukça inovatif ve çağa ayak uyduran bir çalışma metoduyla her geçen gün kendimizi daha yeniye ve daha iyiye hazırlıyoruz. Bu sayede sizlere daha kaliteli bir şekilde hizmet verebiliyor ve hizmet standartlarımızdan kesinlikle ödün vermiyoruz. Ayrıca çağın da gerisinde kalmıyor ve yerli sermayeye olabildiğince katkı sağlamaya da çaba gösteriyoruz.

Uzun zamandır başarıyla sizlere sunduğumuz hizmetleri, kalite standartları çerçevesinde sizlere en uygun ücretlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız bu şekilde tüm hızıyla devam edecek ve sunduğumuz kaliteden kesinlikle ödün vermemeye gayret göstereceğiz. İstanbul Arnavutköy Ferforje ve Metal Dekorasyon şubemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR