• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karadeniz Ferforje

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necmi Şahintürk

Karadeniz Ferforje olarak, sektöründe lider ve güvenilir bir firma olmanın ve sizlere iyi hizmet verebilmenin haklı gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Metal demir doğrama ve otomatik kepenk sektöründe en yenilikçi firmalardan biri olan Karadeniz Ferforje, müşterilerinden aldığı güçle gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Sizden aldığımız güçle her gün giderek kendimizi güçlendiriyor ve sektörümüzde öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Metal dekorasyon, alüminyum küpeşte, demir doğrama, otomatik kepenk, korkuluk ve ferforje işleri için firmamızın profesyonel ve deneyimli ekibine güvenebilirsiniz. Farklı tasarımlarımız, birçok farklı çeşidiyle zengin ve bir o kadar da renkli ürün yelpazemizde kendine yer bulmaktadır. Müşteri odaklı çalışmaya gayret eden firmamız kalite standartları çerçevesinde işlerini tamamlamaktadır. Uzman ve deneyim sahibi kadrosuyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Teknolojideki gelişmeleri en yakından takip ederek oldukça inovatif ve çağa ayak uyduran bir çalışma metoduyla her geçen gün kendimizi daha yeniye ve daha iyiye hazırlıyoruz. Bu sayede sizlere daha kaliteli bir şekilde hizmet verebiliyor ve hizmet standartlarımızdan kesinlikle ödün vermiyoruz. Ayrıca çağın da gerisinde kalmıyor ve yerli sermayeye olabildiğince katkı sağlamaya da çaba gösteriyoruz.

Uzun zamandır başarıyla sizlere sunduğumuz hizmetleri, kalite standartları çerçevesinde sizlere en uygun ücretlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız bu şekilde tüm hızıyla devam edecek ve sunduğumuz kaliteden kesinlikle ödün vermemeye gayret göstereceğiz. İstanbul Arnavutköy Ferforje ve Metal Dekorasyon şubemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler