• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metal Firmaları. En Yakın Metal Firmaları | Birmilyonnokta

Metal firmaların listesi. Bu sayfada Metal firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Metal Firmaları

Akot Alüminyum

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Ferforje ve metal dekorasyon, fatsa alüminyum doğrama işlemleri ve cam balkon, korkuluk sistem

Öz Mavi Metal

Hurda


Mavi Metal İş Hizmette kaliteyi vazgeçilmez unsur kabul etmek,Karar mekanizmasını bilgi ve t

Mtn Demir Doğrama

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Hayatımızın birçok alanında kullanılan demir tecrübeli eller ile buluştuğunda son derec

Beyoğlu Kardeşler Hurdacılık

Hurda


İstanbul Beyoğlu Kardeşler Hurdacılık olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini k

Yıldırım Ticaret Bursa

Hurda


Yıldırım Ticaret Bursa olarak sizlere Bursa’da sunmamakta olduğumuz tüm hizmetlerimizi a

Erçelik Geri Dönüşüm Hurda 2. El Malzeme

Hurda


Erçelik Geri Dönüşüm Hurda 2. El Malzeme Hurdacılık sektöründe başa

Ayyıldız Demir Doğrama & Ferforje

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Ferforje ve metal dekorasyon alanında kalitenin adresi olduğumuza inanıyoruz. Biz firma olarak sekt

Bulut Metal Kaplama

Metal


Mobilya metal kaplama işlemlerinin Kayseri Melikgazi’de bulunan profesyonel firması Bulut Met

Hidayetoğulları Alüminyum Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Hidayetoğulları Alüminyum Paslanmaz Korkuluk Sistemleri Alüminyum korkuluk, paslanmaz kor

Çekiç Metal

Metal


Birmilyonnokta.com ailesine katılarak şanına şan katan değerli firmamız Çekiç Metal s

Çelik Yapı

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Çelik Yapı olarak, metal dekorasyon ve ferforje sektöründe lider ve öncü

Arapoğulları Demir Doğrama

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Firmamız kurulduğu günden bugüne, yapmış olduğu her işi kendine imza kabul etmiştir. &Cce

Beylikdüzü Hurdacı Ve Yıkımcılık

Hurda


Tasarruf her anlamda insan hayatı için en fayda sağlayıcı özelliklerden biridir. Tasarr

Aksaray Metal

Metal


Aksaray metal olarak bu sektörde ihtiyaç duyacağınız tüm hizmeti ve daha fazlasını

Eroğlu Hurdacılık

Hurda


Hurda geri dönüşümü ifade eder ve gelişmiş ülkelerde geri dönüş&

Rumeli Oluk

Metal


İstanbul’da metal sektöründe hizmet veren Rumeli Oluk www.birmilyonnokta.com ü

Şancılar Metal

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Şancılar Metal firmamız olarak teknolojinin takibini sürekli olarak sürdürmekteyiz.

Yiğit Paslanmaz Çelik

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Yiğit Paslanmaz Çelik olarak, sektöründe öncü ve güvenilir bir firm

Vural Metal Hurdacılık

Hurda


İnsanlık olarak çok hızlı bir şekilde ve bilinçse üretim yapmakta, bunun sonucun

Savranlar Metal

Ferforje ve Metal Dekorasyon


  Savranlar Metal Kurulduğumuz günden itibaren hedefimiz en doğru ve en fazla tercih edil

Özsever Çim ve Tel Çit Sistemleri

Metal


Gelişen ve değişen dünya standartlarında kentleşme kaçınılmaz olmuştur. Bu modern kentl

Mehmetoğulları Metal Geri Dönüşüm Hurda

Hurda


Yalova Çiftlikköy’de birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına de

Dinç Metal ( kırşehir park bariyer sistemleri)

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Dinç Metal olarak sizlere, metal çatı park ve bariyer sistemleri hizmeti vermekteyiz.

Efe Metal Hurda

Hurda


Aksaray’da yer alan ve hurdacılık alım satım sektöründe hizmet veren Efe Metal Hurd

Cunetoğlu Tel Çit Telli Terbiye Sistemleri Hatay

Metal


Hatay çit ve çift telli terbiye sistemleri alanında uzman olan metal imalat firması C

Cemal Demir Doğrama

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Cemal Demir Doğrama olarak Hatay Dörtyol’un ferforje ve metal dekorasyon sektör&uum


Çeşitli Üretimler İle Hizmet Veren Metal Sanayi Firmaları

Günlük hayatta kullanmakta olduğumuz çeşitli ürünlerin ortaya çıkmasında metal sanayi alanında hizmet veren firmaların katkısı bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza yeni ürün ve malzemeler girmekte ve bu ürünler sayesinde yapılacak olan işler daha hızlı yapılabilmektedir. Genel kullanım alanlarının pek çok çeşitte olduğu metal ürünler, sağlam ve dayanıklı olma özellikleri ile sıkça tercih edilmektedir. Metal ürünlerinin üretimi ve işlenmesi için üretilmekte olan pek çok teknolojik cihazlar bulunmaktadır. Pek çok farklı sektörü bünyesinde barındıran metal sanayi, günümüzde en aktif çalışan sistemlerin başında gelmektedir. Özellikle son yıllarda kullanılmakta olan pek çok farklı ürün ve cihazlarda yer alan metal ürünleri, ağır iş makineleri ile ortaya çıkmaktadır. Bu alanda hizmet vermekte olan metal firmaları doğru üretim yapabilmek adına, gelişmiş makine ve cihazları kullanmaktadır. İş ve sosyal hayatta akla gelebilecek olan çoğu ürün ve alanlarda yer alan metal ürünleri, genel olarak sağlam ve dayanıklı olmalarından dolayı güvenlikli ürünler olarak da bilinmektedir. Bahsedilen bu ürünlerden birisi olan otomatik kapı ürünleri, çoğu yapılarda yaygın olarak kullanılır. Özellikle büyük firma ve şirketlerde güvenlik amacı ile kullanılan bu kapılar, aynı zamanda teknoloji çağına ayak uydurarak kullanıldığı alana estetik görüntüde vermektedir. Kurulmuş olan özel sistemler sayesinde otomatik olarak açılıp, kapanabilen kapılar çeşitli alanların yapılarında kullanılmaktadır. Alış veriş merkezi, hastane, kurumsal alanlar, şirketler ve otellerde yaygın olarak kullanılan bu kapı ürünleri bünyesinde metalleri barındırdığından oldukça sağlamdır. Çoğu firma tarafından üretim amaçlı kullanılmak zorunda olan metal makine cihazları, pek çok farklı üretimlerin gerçekleşmesine olanak sunmaktadır. Bir diğer metal malzemeleri kullanılarak üretilen ürünler ise kepenk ürünleridir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olma özelliği bulunan bu ürünler, günümüzde pek çok iş yeri ve yapılarda güvenlik amacı ile kullanılmaktadır.

Günümüzde Uygulanmakta Olan Demir Doğrama İşlemleri

Metal maddesi olan demirlerin istenen şekil ve boyutlara gelebilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Isıtılıp dövülerek şekil alabilen demirler, aynı zamanda çeşitli aletler ile kesilebilmektedir. Günlük hayatta pek çok farklı ürünlerin kullanıldığı demir doğrama işlemleri farklı makineler ile gerçekleştirilmektedir. Demir ürünleri oldukça sağlam ve dayanıklı ürünler olduğundan dolayı, verilmek istenen şekil insan kuvvetiyle sağlanamaz. Bu özelliklerin gerçekleştirilebilmesi için her alanda olduğu gibi teknolojiden faydalanılmaktadır. Üretilmiş olan ağır makineli cihazlar kullanılarak, demirler doğranır ve günümüzde kullanılan demir ürünleri farklı özellikler göstermektedir. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de giderek fazlalaşmakta olan metal sanayi firmaları tarafından demirlerin doğrama işlemleri yapılabilmektedir. Uygulanmakta olan bu işlemlerin ardından demir ürünleri, pek çok farklı malzeme ve ürünlerde şekil verilerek kullanılabilmektedir. Kapı, masa, sandalye, dolap, çit, merdiven ve kısaca bünyesinde demir olan her ürün doğrama işleminden geçerek işlenir ve ürünlerin özelliğine göre şekil verilir. Metal maddelerden olan demir ürünleri hayatımızın olmazsa olmazı ürünleri arasında yer almakta ve akla gelebilen çoğu alan ve yapılarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmalar tarafından üretilecek olan ürün ve malzemelerin doğru ve hatasız gerçekleştirilmesi için çeşitli metal makineler kullanılmakta ve bu makineler, dünyamızın giderek gelişmesine yardımcı olmaktadır. Bünyesinde metal maddesi bulunan otomatik kapılarda bahsedilen doğrama işlemlerinden geçmekte ve sonrasında istenen görünüme ulaşmaktadır. Bu ürünler metal maddeleri bünyesinde barındırdığından dolayı oldukça sağlam ve güvenli ürünlerdendir. Bahsedilen bu özellikler ile çoğu yapı alanlarında güvenlik amacı ile de kullanılan otomatik kapı ürünleri, giderek yaygınlaşmaktadır.

Alanında Kaliteli Hizmet Sunan Metal Sanayi Firmaları Listesi

Özellikle son yıllarda çeşitli yenilikler ile üretim sağlamakta olan otomatik kapı firmaları metal maddeleri bünyesinde barındırarak üretimler gerçekleştirmektedir. Metal maddeleri günümüzde pek çok farklı alanlar için kullanılabildiğinden, çeşitli firmalar tarafından işlem görmektedir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olarak üretilen otomatik kapı ürünleri, genel olarak güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Akla gelebilecek olan her türlü yapı alanlarında güvenli şekilde kullanılabilen bu ürünler, farklı firmalar tarafından özelliklerine göre çeşitli fiyatlandırmalar ile satışa sunulmaktadır. Metal sanayinde hizmet veren firmalardan olan kepenk firmaları da üretimlerini teknolojik makineler ile gerçekleştirmektedir. Özellikle dükkân ve garaj gibi yapılarda kullanılan kepenk ürünleri, oldukça sağlam ve dayanıklı olmalarından dolayı güvenlik amacı ile üretilmektedir. Demir malzeme çeşitleri bulunan bu ürünler, gelişen teknoloji sayesinde farklı özellikler ile piyasaya sürülmektedir. Ayrıca evlerin camlarında da kullanılabilen kepenkler, güvenliğin sağlanması için oldukça kullanışlıdır. Günlük hayatta pek çok farklı işler için kullanılan demir ürünleri, farklı tasarımlar ile üretilebilmektedir. Demirlerin daha çok alanlarda kullanılabilmesi için doğrama ve dövme işleminin yapılması gerekmektedir. Bu hizmetleri ağır makine olarak adlandırılan aletler ile gerçekleştirmekte olan demir doğrama firmaları demir ürünlerinin istenilen şekillere gelmesini sağlamaktadır. Özellikle yapı alanlarında çit olarak kullanılan ve metal maddeleri barındıran otomatik kapı ürünlerinde sürekli olarak bakım ve kontrollerin yapılması gerekmektedir. Güvenli ve doğru şekilde çalışması için gerekli olan bakımların, alanında uzman firmalar tarafından gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir. Gerekli deneyim ve tecrübeye sahip olan firmalara, sitemiz üzerinden metal sanayi kategorisine gelerek ulaşabilir ve bu firmaların iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak sürekli yenilikler ile piyasaya çıkan firmalar, metal sanayisinde hizmetler sunmaktadır.
Devamını Göster