• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Metal Firmaları. En Yakın Metal Firmaları | Birmilyonnokta

Metal firmaların listesi. Bu sayfada Metal firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Metal Firmaları

Nehir Metal

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Nehir Metal ;Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Nehir Metal ailesi temelde g&uu

Özcan Hurdacılık

Hurda


Bursa'da hurdacılık hizmeti vermekte olan Özcan Hurdacılık isimli kaliteli ve güvenil

Asil Panjur

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Asil Panjur Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Asil Panjur ailesi temelde güven

Kiraz Ferforje Doğrama

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Doğduğumuz yeri, aileyi ve ülkeyi biz seçemeyiz fakat yaşayacağımız çevreyi ve m

Düz Çit

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Tel-Çit sektöründe her geçen yıl, firmamız gibi özel hizmetler veren v

Saitoğlu Metal

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Bursa ferforje ve metal tasarım sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; demir

Çavuş Metal

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Sadece metal üretip satma sürecinde değil hizmet sonrasında da müşterilerimizle kurd

Fazıl Metal

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Pencere korkuluğu, ferforje ve metal dekorasyon, kaynak ve uzay çatı tadilatı konularında Fa

Günay Demir Doğrama

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Balıkesir ferforje ve metal dekorasyon sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sekt&

Tunçlar Hurda Yıkım

Hurda


İstanbul’un Kağıthane ilçesinde çalışmalarına devam eden Tunçlar Hurda Y

Çaylık Tasarım

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Tasarım alanında faaliyet gösteren firmamız, sektörün önde gelen markalarından

Çerçioğlu Hurdacılık Geri Dönüşüm

Hurda


Atıl durumdaki eşyalarınızı yeniden ham madde olarak doğaya kazandıran Çerçioğlu Hurd

Göksu Elektro Galvaniz Kaplama

Metal


Göksu Elektro Galvaniz Kaplama 

Davutoğlu Çelik Yapı

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Ferforje demir imalatı her geçen gün artmaktadır. Günümüzde bu konuda ol

Özeller Metal

Metal Dekorasyon


  MİSYONUMUZ     İş ortaklarımızla birlikte yapı malzemeleri alanında güven duy

Tektel Tel Örgü ve Panel Çit Sistemleri

Metal


Eskilerden beri,  bulunduğumuz bölgeyi korumak adına çeşitli yöntemlere başvu

Yıldırım Galvaniz Saç Metal

Metal


Yıldırım Galvaniz Saç Metal olarak Adana Seyhan’da hizmet veren firmamız kaliteli &uum

Erkal Metal

Metal Dekorasyon


İpard ve Kırsal Kalkınma destekli tavuk kümeslerinin yapımı.

Topaloğlu Metal

Hurda


Topaloğlu Metal ailesi olarak birmilyonnokta.com ile olan iş birliğimizi siz değerli müşterile

Dinç Hurda Metal

Hurda


Hurdacılık kullanılamaz durama gelen her türlü materyalin toplanıp bazı işlemlerden ge&cc

Çoban Tel Çit

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Çoban Tel Çit  panel, jiletli ve örgü tel sistemleri olarak istanbul b

Yağmur Oluk Çatı & Oluk Sistemleri ( Sivas Çatı Oluk Tamiri )

Metal


Sivas’ın Merkez ilçesinde yer alan firmamız Yağmur Oluk Çatı & Oluk Sisteml

Çetinoğlu Ferforje

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Muğla Milas’ta birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Çe

Demir Sanat Tasarım Atölyesi

Ferforje ve Metal Dekorasyon


Ferforje ve demirci ustalığı; emeğini, alın terini ve sanatını birleştiren ve ürettiği ür

Konak Tel Çit Sistemleri

Metal


Konak Tel Çit Sistemleri metal sektöründe Aksaray’da hizmet vermektedir ve w


Çeşitli Üretimler İle Hizmet Veren Metal Sanayi Firmaları

Günlük hayatta kullanmakta olduğumuz çeşitli ürünlerin ortaya çıkmasında metal sanayi alanında hizmet veren firmaların katkısı bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza yeni ürün ve malzemeler girmekte ve bu ürünler sayesinde yapılacak olan işler daha hızlı yapılabilmektedir. Genel kullanım alanlarının pek çok çeşitte olduğu metal ürünler, sağlam ve dayanıklı olma özellikleri ile sıkça tercih edilmektedir. Metal ürünlerinin üretimi ve işlenmesi için üretilmekte olan pek çok teknolojik cihazlar bulunmaktadır. Pek çok farklı sektörü bünyesinde barındıran metal sanayi, günümüzde en aktif çalışan sistemlerin başında gelmektedir. Özellikle son yıllarda kullanılmakta olan pek çok farklı ürün ve cihazlarda yer alan metal ürünleri, ağır iş makineleri ile ortaya çıkmaktadır. Bu alanda hizmet vermekte olan metal firmaları doğru üretim yapabilmek adına, gelişmiş makine ve cihazları kullanmaktadır. İş ve sosyal hayatta akla gelebilecek olan çoğu ürün ve alanlarda yer alan metal ürünleri, genel olarak sağlam ve dayanıklı olmalarından dolayı güvenlikli ürünler olarak da bilinmektedir. Bahsedilen bu ürünlerden birisi olan otomatik kapı ürünleri, çoğu yapılarda yaygın olarak kullanılır. Özellikle büyük firma ve şirketlerde güvenlik amacı ile kullanılan bu kapılar, aynı zamanda teknoloji çağına ayak uydurarak kullanıldığı alana estetik görüntüde vermektedir. Kurulmuş olan özel sistemler sayesinde otomatik olarak açılıp, kapanabilen kapılar çeşitli alanların yapılarında kullanılmaktadır. Alış veriş merkezi, hastane, kurumsal alanlar, şirketler ve otellerde yaygın olarak kullanılan bu kapı ürünleri bünyesinde metalleri barındırdığından oldukça sağlamdır. Çoğu firma tarafından üretim amaçlı kullanılmak zorunda olan metal makine cihazları, pek çok farklı üretimlerin gerçekleşmesine olanak sunmaktadır. Bir diğer metal malzemeleri kullanılarak üretilen ürünler ise kepenk ürünleridir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olma özelliği bulunan bu ürünler, günümüzde pek çok iş yeri ve yapılarda güvenlik amacı ile kullanılmaktadır.

Günümüzde Uygulanmakta Olan Demir Doğrama İşlemleri

Metal maddesi olan demirlerin istenen şekil ve boyutlara gelebilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Isıtılıp dövülerek şekil alabilen demirler, aynı zamanda çeşitli aletler ile kesilebilmektedir. Günlük hayatta pek çok farklı ürünlerin kullanıldığı demir doğrama işlemleri farklı makineler ile gerçekleştirilmektedir. Demir ürünleri oldukça sağlam ve dayanıklı ürünler olduğundan dolayı, verilmek istenen şekil insan kuvvetiyle sağlanamaz. Bu özelliklerin gerçekleştirilebilmesi için her alanda olduğu gibi teknolojiden faydalanılmaktadır. Üretilmiş olan ağır makineli cihazlar kullanılarak, demirler doğranır ve günümüzde kullanılan demir ürünleri farklı özellikler göstermektedir. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de giderek fazlalaşmakta olan metal sanayi firmaları tarafından demirlerin doğrama işlemleri yapılabilmektedir. Uygulanmakta olan bu işlemlerin ardından demir ürünleri, pek çok farklı malzeme ve ürünlerde şekil verilerek kullanılabilmektedir. Kapı, masa, sandalye, dolap, çit, merdiven ve kısaca bünyesinde demir olan her ürün doğrama işleminden geçerek işlenir ve ürünlerin özelliğine göre şekil verilir. Metal maddelerden olan demir ürünleri hayatımızın olmazsa olmazı ürünleri arasında yer almakta ve akla gelebilen çoğu alan ve yapılarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmalar tarafından üretilecek olan ürün ve malzemelerin doğru ve hatasız gerçekleştirilmesi için çeşitli metal makineler kullanılmakta ve bu makineler, dünyamızın giderek gelişmesine yardımcı olmaktadır. Bünyesinde metal maddesi bulunan otomatik kapılarda bahsedilen doğrama işlemlerinden geçmekte ve sonrasında istenen görünüme ulaşmaktadır. Bu ürünler metal maddeleri bünyesinde barındırdığından dolayı oldukça sağlam ve güvenli ürünlerdendir. Bahsedilen bu özellikler ile çoğu yapı alanlarında güvenlik amacı ile de kullanılan otomatik kapı ürünleri, giderek yaygınlaşmaktadır.

Alanında Kaliteli Hizmet Sunan Metal Sanayi Firmaları Listesi

Özellikle son yıllarda çeşitli yenilikler ile üretim sağlamakta olan otomatik kapı firmaları metal maddeleri bünyesinde barındırarak üretimler gerçekleştirmektedir. Metal maddeleri günümüzde pek çok farklı alanlar için kullanılabildiğinden, çeşitli firmalar tarafından işlem görmektedir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olarak üretilen otomatik kapı ürünleri, genel olarak güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Akla gelebilecek olan her türlü yapı alanlarında güvenli şekilde kullanılabilen bu ürünler, farklı firmalar tarafından özelliklerine göre çeşitli fiyatlandırmalar ile satışa sunulmaktadır. Metal sanayinde hizmet veren firmalardan olan kepenk firmaları da üretimlerini teknolojik makineler ile gerçekleştirmektedir. Özellikle dükkân ve garaj gibi yapılarda kullanılan kepenk ürünleri, oldukça sağlam ve dayanıklı olmalarından dolayı güvenlik amacı ile üretilmektedir. Demir malzeme çeşitleri bulunan bu ürünler, gelişen teknoloji sayesinde farklı özellikler ile piyasaya sürülmektedir. Ayrıca evlerin camlarında da kullanılabilen kepenkler, güvenliğin sağlanması için oldukça kullanışlıdır. Günlük hayatta pek çok farklı işler için kullanılan demir ürünleri, farklı tasarımlar ile üretilebilmektedir. Demirlerin daha çok alanlarda kullanılabilmesi için doğrama ve dövme işleminin yapılması gerekmektedir. Bu hizmetleri ağır makine olarak adlandırılan aletler ile gerçekleştirmekte olan demir doğrama firmaları demir ürünlerinin istenilen şekillere gelmesini sağlamaktadır. Özellikle yapı alanlarında çit olarak kullanılan ve metal maddeleri barındıran otomatik kapı ürünlerinde sürekli olarak bakım ve kontrollerin yapılması gerekmektedir. Güvenli ve doğru şekilde çalışması için gerekli olan bakımların, alanında uzman firmalar tarafından gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir. Gerekli deneyim ve tecrübeye sahip olan firmalara, sitemiz üzerinden metal sanayi kategorisine gelerek ulaşabilir ve bu firmaların iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak sürekli yenilikler ile piyasaya çıkan firmalar, metal sanayisinde hizmetler sunmaktadır.
Devamını Göster