• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaduman Söğüş & Izgara

Adres :

Ergene Mah. 456 Sok. No: 37 / A İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Karaduman - Mustafa Karaduman

E-Posta Adresi :

bktroglu_ayse@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (507) 013 34 44

İzmir’de kuzu kelle söğüş keyfi yapmak için bir mekan arıyorsanız, Bornova’da yılları aşkın tecrübe birikimi ve lezzetin adresi Karaduman Söğüş & Izgara ailesiyle henüz tanışmamışsınız demektir. Sakatat çeşitlerinden döner ve köfteye değin aradığınız her türlü lezzete işletmemizde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İzmir restaurant sektöründe, rakiplerimize müşteri memnuniyeti odaklı bir işletme olmamızla fark atıyoruz. Kaliteli ve lezzetli yemeklerle ilk amacımız siz değerli müşterilerimizin bir ekmek arası lezzetten alacakları keyfi maksimum memnuniyette almalarını sağlamak. Bu amacı gerçekleştirmek için de, kullandığımız malzemelerin kaliteli ve taze olmaları konusunda büyük bir hassasiyet ve önem gösteriyoruz. Bu malzemeleri uygun koşullar altında saklayarak, her zaman aynı kalitede ve lezzette ürünler ortaya koyuyoruz.

Yılları aşkın tecrübemizi, başarılı ve müşterimizin memnuniyeti çerçevesinde oluşturduğumuz satış politikamıza bağlıyoruz. Sizlerden gelen her türlü geri bildirim işletmemizin, daha iyisini ve kalitelisini yapması için dikkate aldığı referansları oluşturuyor. Bu sayede, her zaman için taze, lezzetli ve kaliteli ürünleri, siz değerli müşterilerimize sunmayı başarıyoruz.

Alanında deneyim sahibi ve dikkatli çalışma arkadaşlarımız sayesinde oluşturduğumuz çalışma disiplini ile sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eğer siz de özlediğiniz kaliteli kuzu kelle söğüşü, tavuk döneri, tavuk ciğeri gibi aklınıza gelebilecek her lezzeti gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir işletme arıyorsanız, İzmir Bornova’daki işletmemizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR