• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karakaya Geri Dönüşüm

Adres :

Hoca Nasrettin Cad. Esenkent Mahallesi No.17ümraniye/istanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Bektaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@karakayageridonusum.com

Whatsapp 1:

0 (530) 477 99 60

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan Kara Kaya Geri Dönüşüm işletmesi olarak artık bizler de www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesi olmaktayız. Doğada bulunduğumuz süre içerisinde pek çok şey kullanır ve tüketiriz. Bu kullandığımız ve tükettiğimiz her şey doğaya bir şekilde geri dönmektedir.

Kullandığımız poşetler, kâğıtlar, kitap ya da defterler, plastikler gibi her şey doğada kötü atıklar konumunda ve bizlerin kullandığı hatta varlığımızda dolayı doğada bulunmasını zorunlu kıldığımız maddeler bulunmaktadır. Fakat bunları doğaya zarar verecek bir şekilde değil de aksine doğayı koruyabilecek bir şekilde kullanabilmek elbette mümkündür.

Nasıl mı? Tabii ki de geri dönüşüm yolunu tercih ederek. Bizler de işte tam bu geri dönüşüm konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilmek için İstanbul hurda sektörü içerisinde yerimizi aldık. Her zaman geri dönüşümün doğa için en iyisi olacağına inanan çalışma ekibimiz ile bizlere ve geleceğimize daha yaşanabilir bir hayat sağlayabilmek için durmadan çalışıyoruz.

Gün içerisinde kullandığımız, kullanmak zorunda olduğumuz, geri dönüşüm kategorisi içerisine giren tüm maddeleri sizler için bir araya getirip ulaşması gereken alanlara ulaştırıyoruz. Ümraniye ilçesinde bulunan Kara Kaya Geri Dönüşüm işletmesi olarak geri dönüşüm konusunda sizlerin yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Ayrıca hurda alım – satım işlemimiz ile sizlere geri dönüşüm konusunda karlı bir alış – veriş imkânını da sunabilmekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızda olan işletmemiz olarak en kısa sürede sizlere hurda konusunda yardımcı olabilmekten dolayı mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR