• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karam Pizza Cafe

Adres :

Korubaşı Mah.acar Sokakacar Sitesi No: 16 Dinar Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Dinar

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 406 70 80

Whatsapp 2:

0 (538) 406 70 80

Günlük yaşamda insanların her zaman severek tükettikleri favori yiyecekleri bulunur. Bu yiyeceklerin usta şeflerin ellerinde özenle hazırlanması ise bu besinlerden alınacak lezzeti iki katına çıkarır. Bizler Afyonkarahisar Karam Pizza Cafe olarak insanların beğenisini kazanmış pek çok besini özenle hazırlamakta ve müşterilerimiz için birbirinden harika tatlar meydana getirmekteyiz. Bunlar arasında en güzel pizza çeşitleri, fast food çeşitleri, sandviç ya da yemek çeşitleri gibi seçenekler yer almaktadır. İşini en maharetli şekilde yerine getiren usta aşçılarımızın yanı sıra bizlerle birlikte çalışan deneyimli personellerimiz, beklentilerin karşılanması yönünde en memnun edici hizmetleri sunmaktadırlar. Rahat ve kendinizi iyi hissedeceğiniz salonumuzda bu harika lezzetlerin tadına bakarak oldukça keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Bu güzel yemek çeşitlerinin yanı sıra en özel şekilde hazırlanan serpme kahvaltı seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimizde daima titizlik ve hijyen en çok özen gösterdiğimiz konuların başında gelmektedir. Tüm hazırladığımız yiyeceklerin en iyi lezzete ve tada sahip olması için tamamen doğal besinlerden fayda sağlamaktayız. Çalışmalarımızda temel prensip olarak müşteri memnuniyetini benimsemekte ve bunu en iyi olanaklarda sağlamak için her türlü çabayı göstermekteyiz.

Daima kendisini geliştiren ve hizmetlerine yenilikler ve kalite kazandıran bir anlayışla bu alanda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gelecekte de aynı özveriyle hizmet sunmaya devam ederek insanların beğenisini ve memnuniyetini kazanan bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Markamızı bu sektörde bir değer haline getirmek için hizmetlerimizi müşterilerimize özenle sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR