• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Katık Döner

Adres :

Aydınlıkevler Mah Gmk Bulvarı Birol Apt 412/a Pozcu Yenisehir Mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Eser

E-Posta Adresi :

katikgmk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 668 25 35

Günümüzde dışarıdan gıda tüketimi giderek artış göstermektedir. Bunda öğrencilik hayatı, iş hayatı ve daha birçok neden etkili olabilmektedir. İşte tüm bu durumlar sonucunda da lezzetli ve kaliteli besinleri ile ön plana çıkan kurumlar aranmaktadır. İşte bizler Katık Döner olarak sizlere bu dışarı lezzetleri kapsamında farklı şekillerde hazırlanana lezzetli döner çeşitlerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Profesyonel bir süreç ile sizlere ulaştırmış olduğumuz bu döner hizmetlerimizde sizlerde bizleri tercih edebilir, kalite standartları yüksek hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Katık Döner olarak Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere gerekli olan profesyonel döner lezzeti hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere ulaştırmış olduğumuz bu hizmet sürecinde güvenilir, kaliteli, lezzetli, taze, sağlıklı, uygun fiyatlar sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım ile gerekli sürecin sizlere ulaştırılması neticesinde Mersin restaurant alanında halkımız tarafından tercih edilen güvenilir ve lezzetli bir döner işletmesi haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması ve geliştirilip daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere ulaştırılması adına profesyonel bir hizmet sürecini sizlere sunmaktayız.

Restoranımızda sizlere katık tavuk döner çeşitlerinden, katık yaprak döner çeşitlerine, bazuka döner, bomba döner, zalım döner ve daha birçok farklı damak tadına sahip olan çeşitliliğimiz ile sizlere hizmetler ulaştırmaktayız. Profesyonel bir süreç eşliğinde sizlere ulaştırmış olduğumuz u hizmet sürecinde Katık Döner olarak sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR