• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kavacık Döner

Adres :

Rüzgarlı Bahçe Mah. Kavak Sok. No: 3 Beykoz/ İstanbul İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemal Ustabaşı

E-Posta Adresi :

cemalustabası52@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 206 44 76

Whatsapp 2:

0 (532) 225 18 54

Dışarıdan yemek yeme neredeyse hepimiz için büyük bir zevk ve büyük bir kolaylık. Lezzetini beğendiğimiz, nasıl yapıldığından zerre şüphe duymadığımız mekanlarda yemek yiyor olduğumuzda özelliklede. İstanbul restaurant sektöründe biz sizler için Kavacık Döner ismiyle hizmet sağlamaktayız. Hem hizmet sağladığımız sektör hem de kendi çalışma prensibimiz açısından hijyen kurallarına daima uyduğumuzu söylemek söyleriz.

Kavacık Döner olarak bizler müşteri odaklı bir hizmet sağlama gayesi içerisindeyiz. Sizlerin istekleri ve eleştirileri ile gelişimimizi sürdürerek, hep en iyisini hedefliyoruz. Bu sektörde Dünya çapından tanınmış firmaları araştırarak kendimizde gördüğümüz eksiklikleri gün be gün azaltıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımız bu süreçteki iyi destekçimiz. İşlerine gösterdikleri önem ve hem bize hem de sizlere karşı gösterdikleri tutum ile bizleri motive etmekteler. Eğer siz bizlere gelip birbirinden lezzetli ürünlerimizi huzur içinde yiyebiliyorsanız, bunda onların payı oldukça büyük. Çeşitlerimizden bahsetmişken biz sizler için pek çok çeşit ürünü her gün özenle hazırlamakta ve sizlerin hizmetine olabilecek en hızlı şekilde sunmaktayız. Et ve tavuk dönerlerimiz, ızgara köftemiz, ana yemeklerimiz ve çorbalarımızla bizler, daima sizlerin hizmetinizdeyiz.

Birbirinden lezzetli yemekleri hem gönül rahatlığı ile hem de uygun fiyata yemek istediğiniz her zaman biz sizler için hizmet vermeye hazır olacağız. İstanbul’da en lezzetli yemeklerin Kavacık Döner’de yendiğini tekrar tekrar belirterek, sizleri restaurantımıza bekliyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR