• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kazan Kebap Döner

Adres :

Dumlupınar Mahallesi Adem Yavuz Caddesi No169 A İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Sanoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yasinsanoglu34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 349 55 80

Whatsapp 2:

0 (546) 472 60 65

Kazan Kebap Döner olarak;istanbul ümraniye kebap siparişi,istanbul ümraniye lahmacun siparişi,istanbul ümraniye künefe siparişi,istanbul ümraniye alo paket yemek siparişi,istanbul ümraniye alo paket yemek servisi,istanbul ümraniye ev ve iş yerine yemek siparişi,istanbul ümraniye zurna dürüm siparişi,istanbul ümraniye en yakın dürümcü,istanbul ümraniye alo paket dürüm siparişi,istanbul ümraniye alo paket zurna dürüm siparişi, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Doyurucu ve lezzetli yiyecekler ile geçirdiğiniz her öğün daha dinç hissetmenize yardımcı olur. Dışarıdan satın aldığınız yiyeceklerin doyuruculuğu tercih ettiğiniz işletmenin malzeme kullanım ve kalitesine bağlıdır. Lezzet ise en kaliteli ürünlerin tecrübe ile birleştirilerek ortaya konulmasına bağlıdır. Yiyeceklerin hem damak tadınıza hem gözünüze hitap etmesi için sunum önemli bir faktördür. Yemek yediğiniz mekânın temiz olması sağlığınızı etkileyen önemli bir faktördür.İstanbul restaurant ,yeme içme ve eğlence,dürümalanında hizmet veren firmamız sizlere yılların tecrübesi ile adeta görsel bir şölen niteliğinde olan öğünler sunmaktadır. Kullandığımız kaliteli malzemeler ile hem leziz hem doyurucu bir öğün geçirebilirsiniz. Firmamızda sağlığınız asla tehlikeye atılmaz, tüm hijyen ve sanitasyon kuralları titizlik ile uygulanır.

Ümraniye'de zurna dürüm nerede yenir sorusuna ilk sıralarda cevap niteliği taşıyan firmamız tercih edilme sıklığını en kaliteli etleri kullanarak sunumu ile görsel bir şölen yaşatan yiyeceklerine; memnuniyetinizi daima ön planda tutan personeline borçludur. Firmamızda adana ve urfa dürümler tecrübe ile ortaya konmakta, damağınızda eşsiz bir tat bırakmaktadır. İşletmemizde sıcak ve leziz pide ile öğünlerinize başlayabilir, yakınlarınız ile nezih mekânımıza gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.

Eşsiz lezzetlerimizi ev ve iş adreslerinize sipariş de edebilirsiniz. Siparişlerinizin hızlı ve sağlam paketlenmiş şekilde teslimatları gerçekleştirilir. Lezzetli ve doyurucu bir öğün geçirmek, sevdikleriniz ile nezih bir mekânda görsel şölenler ile anılar biriktirmek istiyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR