• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kazıkbeli Sofrası

Adres :

Söğüteli Köyü Kazıkbeli Yaylası Gümüşhane » Kürtün

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burhan Keskin & Abdullah Ural

E-Posta Adresi :

keskin_burhan289@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 788 67 19

Whatsapp 2:

0 (536) 971 33 37

Kazıkbeli Sofrası olarak kendi sektörümüz içerisinde profesyonel çalışmalarımız ile tanınmakta ve pek değerli müşterilerimize en yüksek kalite standartları altında hizmet vermekteyiz. Alanında lider ve öncü hizmet standartları ile öne çıkan restoranımız, envaiçeşit hizmetlerini yüksek kalitede sunmak adına üstün çaba sarf etmektedir. Gümüşhane Kürtün lokanta ve restoran şubesi ile hizmetlerine dur durak bilmeden devam eden Kazıkbeli Sofrası restoranımız siz pek değerli misafirlerini restoranına beklemektedir.

Etli pide, et mangal, çorba, güveçte alabalık ve ızgara balık sektöründe kesintisiz bir şekilde hizmet sunmakta olan Kazıkbeli Sofrası restoranımız, alanında örnek marka imajı ile öne çıkmaktadır. Siz pek değerli müşterileri için en güzide lezzetleri en makul fiyatlara sunmakta olan markamız, alanında lider çalışma standartlarından da asla ödün vermemektedir. Yüksek kalite ve uygun fiyat içerikli geniş bir hizmet portföyünü de bünyesinde barındıran restoranımız, çok zengin bir damak tadına sahip bir lezzet skalasını da menü içerisinde bulundurmaktadır.

Pek değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve düşüncelerine de oldukça önem veren işletmemiz, kendi sektörü içerisinde yüksek hizmet kalite standartları ile çalışmalarına devam etmektedir. Gümüşhane ilimizin Kürtün ilçesi içerisinde çalışmalarını sürdürmekte olan Kazıkbeli Sofrası restoranımıza gün içerisinde büyük rahatlıkla ulaşabilir ve envaiçeşit hizmetlerimizden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. GSM telefon numaramız veya Gümüşhane Kürtün şubemiz aracılığıyla bizlere hemen ulaşabilir ve gün içerisinde şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR