• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kebabçı Veysel Usta

Adres :

Karatarla Mah. Yeniçeri Sok. No: 28 Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Şeker

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 316 47 26

Yeme içme sektörüne adını altın harfler ile yazdıran kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi Kebabçı Veysel Usta isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi oldu. Gaziantep ilimizde son derece özel bir hizmet ile müşterisine lezzetli yemekler sunmakta olan firmamız, çokça tercih edilmektedir. İşinin ehli, çalışkan, atılgan, öğrenmeye ve yenilenmeye açık çalışan kadrosu ile firmamız, harikalar yaratmaya devam ediyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen firmamız, yeme içme konusunda çığır açmış yenilikleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

Gaziantep restaurant, tam damak tadınıza uygun, enfes ve unutulmaz yemekler yapmaktadır. Firmamız, kebap, dürüm, ciğer şiş, tavuk şiş, döner, kebap şiş, alkolsüz kebap gibi birçok lezzeti ile hizmet vermektedir. Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan firmamız, sağlık kurallarına uygun hareket etmekte ve her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Önce mekanını temizleyen sonra kişisel bakımı kontrol eden firmamız, hijyen kurallarını uyguladıktan sonra yemek pişirmeye başlamaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas almakta ve bu şekilde hizmet vermektedir. Bu yönü ile çokça tercih edilen firmamız, durmadan yükselmektedir.

Aileniz ve sevdikleriniz ile hem yemek yiyebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz firmamızı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca buraya gelmeden de arayarak evinize veya iş yerinize lezzetli yemeklerimizi sipariş edebilirsiniz. Damak tadınıza uygun lezzetleri kapınıza kadar getirmek bizim görevimiz. Bizleri tercih ederek lezzeti doruklarda yaşayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR