• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kebap Sarayı Aksu Pide

Adres :

Şehit Nurettin Ademoğlu Mah.inönü Cad.otogar No: 52 Pazarcık Kahramanmaraş Kahramanmaraş » Pazarcık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Kunduru

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (544) 570 15 21

Whatsapp 2:

0 (534) 729 11 85

Kebap Sarayı Aksu Pide olarak yıllardır sektörde ileri gelen firmalar arasında yer almaktayız. Kullandığımız malzemenin ve hizmetin kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeksizin çalışmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyeti ve müşteri isteklerine odaklanarak hizmet sunmamız sektörde ilk tercih edilen firmalar arasında yer almamızı sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz bu eşsiz lezzetlere her geçen gün daha fazla lezzet katarak geniş kitlelere yayılmaktayız. Dolayısıyla eşsiz lezzetimizle akla gelen ilk firmayız.

Kahramanmaraş kebap ve pide olarak insan sağlığının öneminin bilincinde olup misafirlerimize sunduğumuz lezzetlerde her zaman en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Güven prensibi ile çalışmamız sektörde edindiğimiz bugünkü konuma ulaşmamıza sebep olmuştur. Siz değerli müşterilerimizin güvenini sağlamak ve arttırmak için her zaman yoğun çaba içerisindeyiz.

Firmamız da çalışanlarımıza hijyen koşullarını benimseterek alım sürecinde gerekli eğitimleri vererek işe başlatmaktayız. Usta kadromuzla sizler için en kaliteli hizmetleri ve eşsiz lezzetleri sunduğumuz için gurur duyuyoruz. Besin değerini koruyan ürünlerimizin hem sağlıklı hemde siz değerli müşterilerimizi zevkle doyurması her zaman tercih edilme sebebimiz olmuştur. Çıtamızı her zaman daha üst seviyelere çıkarmak için daha çok çalışıyor ve daha kaliteli hizmetler sunmaya dikkat ediyoruz.

Sizler de ailenizi, arkadaşlarınızı veya misafirlerinizi gönül rahatlığıyla bizimle buluşturabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz her zaman mutlu olacağınızın teminini sizlere vermekteyiz. Sunduğumuz bu eşsiz lezzetlerden kendinizi ve yakınlarını mahrum etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR