• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keyf-i Alâ Pide Ve Izgara Salonu

Adres :

Ulucami Mah. Haşim Benli Bulvarı No: 17 Kütahya » Tavşanlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Şentürk

E-Posta Adresi :

senturkali4343@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 887 76 55

Whatsapp 2:

0 (546) 958 56 74

İşletmemiz; Kütahya restoran sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Restoran olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışımız ile bölgemizin en meşhur pide ve ızgara salonu olarak ün yaptık. Etik, dürüst, güvenilir bir ticari anlayış ile bugünlere geldik. Geldiğimiz noktada özenle seçilen malzemelerden hazırlayıp sunduğumuz pide ve ızgara çeşidimiz ile oldukça geniş bir menü yelpazesine sahibiz.

Hijyen, titizlik ve temizlik, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı restoranımızın başlıca çalışma değerleridir. Bu değerlerimiz ekseninde hem gözünüze hem de damak tadınıza hitap etmekteyiz. Restoranımızda siz değerli müşterilerimize iç ve dış mekânımızda hizmet vermekteyiz. Gerek iç mekânımız gerekse dış mekânımızın ambiyası keyifli ve huzurlu amanlar geçirebileceğiniz güzide bir atmosfere sahiptir. Dolayısıyla restoranımızda hem sevdikleriniz, dostlarınız veya iş arkadaşlarınız yemeğinizi yiyebilir hem de keyfinize keyif katabilirsiniz. Restoranımız haftanın yedi günü aralıksız olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İşletmemizde alanında uzman fırın ustaları ve ızgara şefleri ile çalışmaktayız. El maharetlerini sunum görselliği ile zenginleştiren fırın ustası ve şeflerimizin kullandığı her bir malzeme; seçiminden pişirilmesine ve hatta sunumuna kadar titizlik ile hazırlanmaktadır. Bununla birlikte mutfağımızda kullandığımız tüm et, süt ve sebze ürünlerimiz günlük ve taze olarak güvenilir yerlerden temin edilmektedir. İşletme olarak sektördeki artan rekabet ortamına rağmen; kaliteli hizmet ve makul fiyatlarımız ile sürekliliğimizi devam ettirmek en büyük hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR