• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kıbrıs Hurdacı

Adres :

- Kıbrıs » Lefkoşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamil Ertuğrul

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 846 92 41

Kıbrıs Hurdacı isimli firmamız, birmilyonnokta.com kervanına katıldığını duyurdu. Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak bir temizlik ve geri dönüşüm zincirinde yer alan firmamız, her yerden eski demir, plastik, alüminyum gibi ürünleri toplayarak satışa sunmaktadır. Eskiyi getirip paraya çevirmeyi sizler de istemez misiniz? Bu sektörde hizmet vermekte olan firmamız, artık eskileri atmanıza izin vermiyor. Kırılmış, bükülüş, işe yaramaz her eşyayı alıp değerlendiren firmamız, adeta bir geri dönüşüm görevi üstlenmiş bulunmaktadır.

Firmamız, eski eşya alım satım hizmeti ile birçok kesime hizmetini ulaştırmış ve eski eşya karşılığında insanlara ücret ödemiştir. Eski eşyalarınızı atmak yerine onları bir hurdacıya vererek paraya çevirmeyi hiç düşündünüz mü? Evet, bu mümkün ve çok kolay. Hemen hemen her ilde hurda toplayarak hem kendi kazanan hem de halka kazandıran firmalar mevcuttur. Firmamız da bu şekilde hem kendi kazanan hem de müşterisine kazandıran firmalar arasında yerini almaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmeti artık uzaklarda aramayın. Hemen yanınızda yer alan kaliteli hizmeti deneyimleyerek sizler de kaliteyi görebilirsiniz.

Kıbrıs hurda, yedi yirmi dört saat durmadan, canla başla çalışıp çabalamaktadır. Müşterisine en iyi hizmeti sunarak ve memnuniyeti oluşturarak kendi de mutlu olan firmamız, her hizmetinde adeta kalitesini konuşturuyor. Firmamız, sosyal medya hesapları üzerinden geçmiş hizmetlerini paylaşmaktadır. Sizler de geçmiş hizmetlerimizi görüp fikir sahibi olabilir veya hemen arayarak yeni hizmetler alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR