• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kınalı Park Cafe Restourant ve Düğün Salonu

Adres :

Samur Mah. Irmak Sok. No: 33 Ordu » Kumru

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Coşkun Kınalı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 527 93 18

Whatsapp 2:

0 (534) 655 05 54

Kınalı Park Cafe Restourant ve Düğün Salonu olarak sizlere birmilyonnokta.com adresinde hizmet vermekteyiz. Yeme içme eğlence sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Restoranımız son derece ferah ve hijyeniktir. Aile ve arkadaş toplantıları için uygun olup havadar bir ortama sahiptir. Bu açıdan son derece kaliteli bir ortam vaat etmekteyiz. Yeme içme sektöründe en önemli kriterlerin başında hizmet kalitesi gelir. Biz restoranımızda bu kritere uygun olarak hizmet vermekteyiz. Tüm personelimiz güler yüzlü ve çözüm odaklıdır. Yemeğinizi huzur içinde yiyebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Ayrıca tüm yemeklerimiz en lezzetli tariflere göre hazırlanmaktadır. Böylelikle bizi tercih ederek unutamayacağınız bir deneyim yaşarsınız.

Ordu restaurant sektöründe en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Bunun başlıca sebebi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Ayrıca hijyen kurallarına uymamızda bunda etkili olmaktadır. Hem işin mutfak kısmında hem de restoranımızda gerekli olan tüm temizlik önlemlerini almaktayız. Bu açıdan bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Geniş ve ferah olan restoranımızda birçok farklı lezzeti tadabilirsiniz.

Yöresel lezzetlerin en çok tercih edilenlerini size sunmaktayız. Özellikle kebap çeşitlerimiz damakta bıraktığı eşsiz lezzetten dolayı sıkça tercih edilmektedir. Öte yandan doğal alabalık yemek isteyen müşterilerimiz de bizi sıkça tercih etmektedir. En doğal alabalıkları menülerimizde bulundurmaktayız. Restoranımız özel organizasyonlara uygun olduğu gibi hafta sonu kahvaltıları için de tercih edilebilir. Biz kaliteli bir hizmet sunabilmek adına tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR