• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kirazlık Lokantası

Adres :

Kirazlık Mah. Atatürk Bulvarı No: 98/2 Samsun » Tekkeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yeksoy

E-Posta Adresi :

[email protected]

Kirazlık Lokantası olarak hizmet verdiğimiz alanda sulu yemekler ve birçok ızgara çeşitleriyle karşınızda bulunarak birmilyonnokta.com üyeliği dahilinde sizlere yürekten bir yaklaşım sergiliyoruz. Alanımızın birçok önemli noktaları içerisinde değinilmesi gereken bir nokta var ise o da bizim yaptığımız yemeklerin doğal ve temiz ürünlerle elde edilmesidir. Sizlere sunulana kadar birçok aşamadan geçiriyoruz yemeklerimizi ve o şekilde, içimiz rahat edecek usulde tatmanıza olanak sağlıyoruz. Memnuniyet sağmanın bütün standartlarını gerçekleştiriyoruz.

Yapılan yemeklerimiz her zaman sıcak bir şekilde sunuluyor. Bu konuda yapılması gereken emeği sunuyoruz ve sizlerin her daim yanımızda olmasını istiyoruz. Çalıştığımız ustalarımızın el becerilerini sizlere göstermek istiyoruz. Deneyimli kadromuz yapılan her yemeğin kıvamını tutturma konusunda sizlere kesin bir memnuniyet sağlayacak işler ortaya çıkarıyor. Hemen deneyimlemek istiyorsanız toplanıp bize gelebilirsiniz ve lezzetin en güzel noktalarını keşfederek bu anı yaşayabilirsiniz.

Samsun restaurant alanında sizlere olan yaklaşımımızın artısını her zaman yaşıyoruz ve daha da uğrak bir mekân olmak adına sergilediğimiz büyük bir enerji var. Sevgimizi de kattığımız bu alanın öncülüğünü üstlenerek ilerlemek istediğimiz için kitlemizi daha da arttırarak ilerlemek istiyor ve zor ya da kolay demeden her engeli sizlerle çok güçlü bir şekilde aşmak istiyoruz. Bunu kanıtlamanın bizim için kolay olduğunu sizler geldiğinizde çok iyi bir şekilde görmüş olacaksınız ve devamlılığı sağlama noktasında büyük adım atmış olacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR