• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kısmet Restaurant

Adres :

Mehmet Akif Mah. Sarıyer Sok. No: 6/b İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suphi Mehmetoğlu

E-Posta Adresi :

suphimehmetoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 850 28 30

Kısmet Restaurant olarak, çok uzun yıllardır süregelen üstün lezzet ve yüksek kalite anlayışımız ile siz pek değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan büyük gurur duymaktayız. İstanbul ili Sultanbeyli ilçesi içerisinde bulunan lokantamız ile üstün kaliteden ödün vermeden geleneksel lezzetlerimizi en uygun fiyata sizlere getiriyoruz.

Kısmet Restaurant olarak, alanında uzman ve deneyimli aşçılarımız ve güler yüzlü mutfak ekibimiz ile kebap ve ızgara çeşitlerini siz lezzet severlere hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz. Oldukça nezih ve huzurlu lokanta ortamımız ve ailelere özel salonumuz ile Kısmet Restaurant olarak gün içerisinde sizleri restoranımızda ağırlıyoruz. Ayrıca restoranımızdan gayet mutlu bir şekilde ayrılmanız için ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya büyük çaba gösteriyoruz.

Kısmet Restaurant olarak çeşitli ızgara çeşitlerimiz, sıcak ve soğuk içeceklerimiz ve zengin salata çeşitlerimizle müşterilerimizi salonumuzda konuk ediyoruz. Alanında örnek ve lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kısmet Restaurant sıcak çorba, karışık pide, tavuk kanat ve lahmacun çeşitleriyle de göz doldurmaktadır.

Tavuk kanat servisimiz, pide çeşitlerimiz, çeşitli salata ve mezelerimiz ile İstanbul Sultanbeyli lokanta restoran şubemizde siz pek saygıdeğer ve kıymetli misafirlerimizin hizmetinizde olmaktan çok mutluyuz. Gün içerisinde bizlere İstanbul ili Sultanbeyli ilçesi şubemize gelerek hemen ulaşabilir veya şube GSM telefon numaramız aracılığıyla alo paket servis hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR