• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köfteci İbonun Yeri

Adres :

Hürriyet Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Hüsamettin Özcan Caddesi No: C7 Denizli » Çardak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kazım Erdoğmuş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 606 57 73

Köfteci İbonun Yeri işletmemiz birmilyonnokta.com üyesi olarak Denizli Çardak’ta sizleri ağırlamaya hazırdır. İşletme olarak sağlıklı beslenmenin kaynağının sağlıklı lezzetlerden geçtiğine inanıyoruz ve bu inanç çerçevesinde her gün onlarca farklı menüyü sizler için hazırlıyoruz.

Denizli restaurant sektörünün öncülerinden birisi olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren çok yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Çardak’ın en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekânı haline geldik. Yine de başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor gerek Denizlili hemşerilerimizin gerekse şehir dışından gelecek misafirlerimizin en iyiyi hak ettiklerine inanıyoruz. Bun için de daima daha fazla ve daha güzel lezzetler ortaya çıkarıyoruz.

Köfteci İbonun Yeri olarak menülerimiz için daha malzeme tedarikinden itibaren özenle çalışıyor, tamamen güvenilir, kaliteli, sağlıklı ve marka ürünleri tercih ediyoruz. Bunları özenle muhafaza ederek deneyimli ustalarımızla buluşturuyoruz. Ustalarımızın saklı tarifleriyle her birisini özenle hazırlıyor, yetişmiş servis elemanlarımızla servis yapıyoruz.

Tamamen hijyenik, geniş, ferah, konforlu bir ortamda bütün misafirlerimizi ağırlıyor, hoş sohbetler eşliğinde dilediğiniz yiyecek içeceklerle karınlarınızı doyurmanızı sağlıyoruz. Yalnızca bununla da sınırlı kalmıyor, evlere, işyerlerine de sipariş kabul ediyoruz. Dolayısıyla her nerede olursanız olun bir telefon yakınınızda yer alarak lezzetlerimizi her yerde sizlerle buluşturuyoruz.

İşletme olarak çorba çeşitlerini, saç kavurma, sulu yemek çeşitlerini, köfteleri ve çok daha fazlasını her gün taptaze hazırlıyor, bütçe dostu çözümler geliştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR